Proprietăți unice: 15
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

50.000 €

Apartament 2 camere semidecomandat

Fetești-Gară

2 camere
46 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
3

652.500 €
29 € / mp

Teren intravilan Fetesti

Fetești-Gară

22.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

99.000 €

Casa de vanzare Fetesti-Gara

Fetești-Gară

4 camere
100 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
5

57.000 €

Apartament 3 camere de vanzare

Fetești-Gară

3 camere
65 mp
Etaj 4
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

125.000 €

Spatiu comercial de vanzare/de inchiriat in cen ...

Fetești-Gară

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Vand apartament,semidecomandat 2 camere

Fetești-Gară

2 camere
38 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
4

58.000 €

Vand apartament cu 2 camere

Fetești-Gară

2 camere
64 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €

Apartament 2 camere de vanzare

Fetești-Gară

2 camere
48 mp
Parter
1988
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

75.000 €

Apartament 3 Camere Modern Ultracentral (Zona ? ...

Fetești-Gară

3 camere
63 mp
Etaj 3 / 3
1970
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

63.000 €
68.999 €

Vand casa Fetesti !!

Fetești-Gară

2 camere
80 mp
540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

95.000 €

Apartament 3 camere decomandat

Fetești-Gară

3 camere
Etaj 2 / 4
1989
4E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

49.999 €

Apartament 2 camere - Fete?ti Gara, Ialomi?a (z ...

Fetești-Gară

2 camere
51 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

85.000 €

Vand apartament

Fetești-Gară

4 camere
95 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

23.000 €
15.26 € / mp

Teren intravilan Buliga-Fetesti,Ialomita(la ?os ...

Fetești-Gară

1.507 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

24.500 €
19.60 € / mp

Teren oportunitate investi?ie P+3E, zona in dez ...

Fetești-Gară

1.250 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
26

178.000 €

Domeniul de langa Fetesti, Maltezi, ideal pentr ...

Central, Fetești

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

35.000 €

Teren Casa Fetesti Oras

Central, Fetești

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
2.351 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

50.000 €

Vand apartament

Fetești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

155.555.552 €

Vand Apartament 2 camere

Central, Fetești

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 3
1987
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €

Vand apartament 2 camere renovat lux 2024

Central, Fetești

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 1
1982
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

65.000 €

Casă de vânzare FETEȘTI - Ialomița

Central, Fetești

La ~5km distanță

4 camere
85 mp
510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

40.000 €

Vand garsoniera excelenta

Central, Fetești

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

60.000 €

Casa Fetesti Str.Calarasi 353

Central, Fetești

La ~5km distanță

6 camere
134 mp
934 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30.000 €

Vand garsoniera decomandata, 37 mp utili

Fetești