Proprietăți unice: 10
Proprietari: 4
Agenție

1 săptămână în urmă
8

29.900 €
33.22 € / mp

Teren intravilan 900 mp Lacul Cincis Hunedoara ...

Teliucu Inferior

900 mp
900 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

34.990 €
1.69 € / mp

OPORTUNITATE - Teren extravilan - padure, 20.72 ...

Teliucu Inferior

20.720 mp teren
f.s. 65 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

21.000 €

CASA SI CURTE Teliuc vedere spre lac

Teliucu Inferior

2 camere
550 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

19.000 €

Apartament 3 camere

Teliucu Inferior

3 camere
59 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
3 € / mp

Vand teren extravilan, 20.000 mp, pe drumul pri ...

Teliucu Inferior

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

24.000 €
31.17 € / mp

Teren intravilan de vanzare Zona Lacul Cinci? - ...

Teliucu Inferior

770 mp
770 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

35.000 €
1.69 € / mp

Teren extravilan impadurit, 20.720 mp zona Lacu ...

Teliucu Inferior

20.720 mp
20.720 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

44.840 €
2.36 € / mp

Teren in Teliucu Inferior

Teliucu Inferior

19.000 mp
19.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

126.000 €

Vand casa la cheie

Teliucu Inferior

3 camere
98 mp
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

150.000 €

Casa de vacan?a (motel) pe Lacul Cinci?.

Teliucu Inferior

6 camere
120 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

65.000 €

vanzare teren

Teliucu Superior

La ~5km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

65.000 €
26 € / mp

vanare teren intravilan

Teliucu Superior

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

24.000 €
31.17 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zonă Lacul Cinciș ...

Cinciș-Cerna

La ~5km distanță

770 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
16

165.000 €

Casa de vacanta langa lacul Cincis

Cinciș-Cerna

La ~5km distanță

4 camere
85 mp
425 mp teren
2E
Agenție

5 luni în urmă
5

0 €

Apartament 3 camere decomandat

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

3 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

5 luni în urmă
19

169.000 €

Casa cu 5 camere 300 mp in Hunedoara

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

5 camere
700 mp
700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

0 €

Apartament cu 4 camere

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

49.000 €
55.000 €

Apartament 2 camere de vânzare – Zona M5/1 | Et ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 5
8E
Agenție

5 luni în urmă
20

0 €

Casa cu 5 camere 300 mp in Hunedoara

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

230.000 €

casa spatiu apartament strada Emil Isac, Cluj N ...

Hunedoara

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Parter
1980
Agenție

6 luni în urmă
4

72.500 €

Oportunitate rara spa?iu comercial ultracentral ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
6

99.000 €

Apartament 4 camere,2 bai,2 balcoane+boxa zona ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 7 / 8