Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

7.500 €
5 € / mp

Vand gradina

Sălciva

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
11

28.000 €
2.80 € / mp

Teren intravilan, partial imprejmuit, eligibil ...

Pojoga

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

60.000 €

Casa spa?ioasa comuna Zam, jude?ul Hunedoara

Zam

La ~5km distanță

4 camere
672 mp
672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

25.500 €

Vand casa in Com. Zam,Hunedoara, central. Pre? ...

Zam

La ~5km distanță

3 camere
1.000 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

60.000 €

Casa spa?ioasa, comuna Zam,Judetul Hunedoara

Zam

La ~5km distanță

6 camere
672 mp
Agenție

Mai mult de un an
15

150.000 €
160.000 €

Casa 7 cam. in Zam - ID : RH-31066-property

Zam

La ~5km distanță

7 camere
280 mp
3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

25.000 €

Casa 2 camere in Zam - ID : RH-38533-property

Zam

La ~5km distanță

2 camere
76 mp
1.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

45.000 €

vand sau schimb casa la tara

Zam

La ~5km distanță

150 mp
1.705 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

14.000 €
4.83 € / mp

Vanzare teren

Zam

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

23.000 €

Apartament loc.Zam etaj1

Zam

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
3

14.000 €
4.83 € / mp

Teren intravilan - Zam | 2.896 mp | Zona linist ...

Zam

La ~5km distanță

2.896 mp
2.896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €

Casa in Ilteu

Ilteu

La ~5km distanță

6 camere
1.000 mp
2.135 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

46.500 €

Casa de vanzare, jude?ul Arad

Ilteu

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
1.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

35.690 €

Casa de vanzare zona deosebita

Ilteu

La ~5km distanță

4 camere
5.800 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

130.000 €

Case ?i teren de vanzare

Glodghilești

La ~5km distanță

12 camere
500 mp
25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

32.000 €
3.59 € / mp

Teren intravilan com. Petris

Seliște

La ~5km distanță

8.905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

42.000 €

Vand casa la ?ara

Tisa

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

42.000 €

Casa de vanzare in TISA, jud. Hunedoara

Tisa

La ~5km distanță

3 camere
118 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
21

27.000 €

Refugiu la ?ara! Casa cu teren 1887 mp, zona li ...

Tisa

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
1.887 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

30.000 €

Vand ,casa in Tisa ,jud.Hunedoara

Tisa

La ~5km distanță

2 camere
934 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

15.300 €
5 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Toc

La ~5km distanță

3.060 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

70.000 €

Villa Toc savarsin 5030m2 /80m2

Toc

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
5.030 mp teren
2009
Agenție

3 luni în urmă
5

150.000 €

Vand Casa la tara cu 5 Ha de teren in jud Huned ...

Burjuc

La ~5km distanță

5 camere
135 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

27.000 €

Pre? mic! Casa solida + teren generos 1887 mp i ...

Burjuc

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
1.887 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

18.000 €
5.63 € / mp

Teren cu casa batraneasca

Burjuc

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
19

73.000 €
80.999 €

Casa de Familie | 175 mp + Curte 3166 mp | Tata ...

Burjuc

La ~5km distanță

4 camere
3.166 mp
3.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

110.000 €

De vanzare proprietate cu 2 case individuale

Burjuc

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

35.000 €
4.73 € / mp

Vand teren in sat Tatarasti/ HD

Burjuc

La ~5km distanță

7.392 mp
7.392 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

235.000 €
284.350 €

Pensiune in Petris - ID : RH-9711-property

Petriș

La ~10km distanță

515 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

14.550 €
4.63 € / mp

Teren de vanzare

Petriș

La ~10km distanță

3.140 mp teren