Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

10.000 €
1 € / mp

Terenuri extravilane 2euro m2

Nădăștia de Jos

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

10.437 €

Garsoniera Loc Streisangeorgiu, Jud Hunedoara

Strei

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 1 / 2
1980 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

0 €

Vind apartament cu doua camere etaj 1cu urmatoa ...

Strei

La ~5km distanță

2 camere
37 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

109.000 €

Casa de vanzare in Strei, localitatea Calan

Strei

La ~5km distanță

3 camere
120 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
31

265.000 €

Casă modernă tip duplex, ideală pentru 2 famili ...

Strei

La ~5km distanță

6 camere
360 mp
1.000 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

2.122 €

apartament 2 camere

Strei

La ~5km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

66.500 €
70.000 €

Vand casa + teren intavilan

Strei

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi

13.500 €
5 € / mp

Vand teren agricol 3 euro mp

Strei

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

20.000 €
1.50 € / mp

5 terenuri extravilane agricole cu suprafata to ...

Central, Călan

La ~5km distanță

13.374 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

29.999 €

Construc?ie de 200 m pe teren industrial.

Central, Călan

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

37.000 €
5.21 € / mp

TEREN 7100 mp sat Strei

Central, Călan

La ~5km distanță

7.100 mp
7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

47.500 €

Apartament 2 camere complet renovat Etaj 1 Gata ...

Central, Călan

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 47,500 € și 48.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

29.500 €

Vand apartament 2 camere, Calan, 48 mp, 28 500E ...

Central, Călan

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
1984
Agenție

1 lună în urmă
17

55.000 €

Casă de vânzare în Călanul Mic – 2 clădiri, cu ...

Central, Călan

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

31.980 €

Apartament Calan 2camere.

Central, Călan

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
1

31.980 €

Apartament Calan 2camere.

Central, Călan

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.500 €
0.50 € / mp

Teren pentru investitie Statie de Stocare

Central, Călan

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

7.500 €
6.25 € / mp

Teren extravilan situat intre case,intrare sat ...

Central, Călan

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

42.900 €

Vand apartament cu 3 camere in Calan, Central-S ...

Central, Călan

La ~5km distanță

3 camere
58 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
4

36.000 €

Casa mare sat Maceu, 3 camere,bucatarie,hol,bai ...

Central, Călan

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

39.000 €

Vand apartament 2 camere in Calan, zona str. Fl ...

Central, Călan

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

60.000 €
20 € / mp

Vand teren intravilan 3000 mp in Calan - orasul ...

Exterior Sud, Călan

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

45.000 €

Apartament de vanzare

Central, Călan

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

48.500 €

Apartament de vânzare

Central, Călan

La ~5km distanță

4 camere
77 mp
Etaj 2
1981
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

35.000 €

Apartament de vanzare

Central, Călan

La ~5km distanță

2 camere
43 mp
Etaj 1
1968
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

159.900 €
75 € / mp

Teren intravilan pentru comercial, 2.132 mp ora ...

Călan

La ~5km distanță

2.132 mp teren
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
7

43.000 €

Apartament cu 3 camere decomandat-etaj2- Calan

Central, Călan

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
Etaj 2
1981
Agenție

Ieri
7

42.500 €

Apartament 2 camere ,et1

Central, Călan

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

35.000 €

Vând apartament

Central, Călan

La ~5km distanță

2 camere
43 mp
Etaj 1
1960
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
42

148.000 €

Casa noua P+1 curte si teren zona Streisangeorg ...

Călan

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
2.956 mp teren
2015