Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

286 €

Schimb casa la tara cu apartament Bucuresti sec ...

Podu Doamnei

250 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100.000 €

Vand casa Neajlovu Giurgiu

Neajlovu

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

60.000 €

PARTICULAR, schimb casa frumoasa cu garsoniera ...

Neajlovu

La ~5km distanță

4 camere
75 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Particular,oportunitate investiții

Clejani

La ~5km distanță

f.s. 300 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.500.000 €
5 € / mp

Teren Intravilan langa lac

Bulbucata

La ~5km distanță

300.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

960.000 €

DE VANZARE CASA 10 CAM IN SAT TEISORI (JUD. GIU ...

Bulbucata

La ~5km distanță

10 camere
1.200 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

118.700 €

Casa moderna de vanzare in comuna Bulbucata, Gi ...

Bulbucata

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

39.000 €
8.84 € / mp

Teren cu proiect de casa pe parter langa Bucure ...

Bulbucata

La ~5km distanță

4.410 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

44.000 €
20 € / mp

Teren Teisori 2200mp | deschidere la padure

Bulbucata

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

75.000 €
30 € / mp

TEREN CU DESCHIDERE LA BALTA FACAU -GIURGIU !

Bulbucata

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

36.800 €
14.97 € / mp

Vanzare Teren Bulbucata Girgiu

Bulbucata

La ~5km distanță

2.458 mp teren
f.s. 24 m
Intravilan
Pășune
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

170.000 €

Casa la curte in comuna Bulbucata langa Bucures ...

Bulbucata

La ~5km distanță

5 camere
600 mp
Agenție

8 luni în urmă
11

110.000 €

Casa de vacanta in Delta Neajlovului

Bulbucata

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
2.518 mp teren
2013
Agenție

11 luni în urmă
14

38.000 €
17.67 € / mp

VANZARE TEREN 2150 MP IN SAT TEISORI (GR)

Bulbucata

La ~5km distanță

2.150 mp
2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

78.000 €

Casa de vanzare in Bulbucata, Giurgiu 30 km de ...

Bulbucata

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
60

960.000 €

DE VANZARE CASA 10 CAM IN SAT TEISORI (JUD. GI ...

Teișori

La ~5km distanță

10 camere
1.200 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

790.000 €

Casa de vanzare la 21 km de Bucuresti

Teișori

La ~5km distanță

4 camere
800 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

750.000 €

Teisori domeniul verde cu baltă de pește ,Neajl ...

Teișori

La ~5km distanță

10 camere
800 mp
14.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

44.000 €
20 € / mp

Teren Teisori 2200mp | deschidere la padure

Teișori

La ~5km distanță

2.200 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

100.000 €
6.06 € / mp

DE VANZARE 2 LOTURI LIPITE (TOTAL 16.500 MP) IN ...

Teișori

La ~5km distanță

16.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

45.000 €
25 € / mp

DE VANZARE TEREN 1800 MP IN SAT TEISORI (GR)

Teișori

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
14

38.000 €
17.67 € / mp

VANZARE TEREN 2150 MP IN SAT TEISORI (GR)

Teișori

La ~5km distanță

2.150 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
11

14.800 €
13.45 € / mp

Teren 1100mp la 30 km de Bucuresti

Podu Ilfovățului

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

225.000 €

Ready to move in, 4 băi din care una pentru int ...

Podu Ilfovățului

La ~5km distanță

4 camere
1.326 mp
1.326 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
40 € / mp

Teren Balta Facau

Coteni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

40.000 €

Vand casa la tara

Vadu Lat

La ~5km distanță

1.000 mp
Agenție

4 luni în urmă
8

65.000 €

Casa la 28km de Bucure?ti

Făcău

La ~5km distanță

120 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

95.000 €

-schimb casa la tara cu apartament in bucuresti

Letca Nouă

La ~10km distanță

3 camere
800 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

185.000 €

Propietate 27 .000 mp intravilan la 40 km de Bu ...

Letca Nouă

La ~10km distanță

4 camere
230 mp
230 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

240.000 €
6 € / mp

Terenuri de vanzare / DIFERITE SUPRAFETE

Letca Nouă

La ~10km distanță

40.000 mp
40.000 mp teren