Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

9 luni în urmă
4

13.000 €
7.22 € / mp

Teren1800mp intravilan Hanu Conachi

Hanu Conachi

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

34.500 €
17.10 € / mp

Teren Intravilan Hanu Conachi

Hanu Conachi

2.017 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.289.536 €
8 € / mp

Vand teren intravilan DN 25. Comision Zero!!

Hanu Conachi

161.192 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

10.000 €
4.76 € / mp

Vand sau schimb cu auto Teren intravilan

Hanu Conachi

2.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
20

79.000 €
105.270 €

Vand casa - 5 camere- din 2012

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

79.000 €

Vând casă la un preț avantajos

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
520 mp teren
Individuală
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 79,000 € și 81.000 €
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

21.000 €

de vanzare

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
1.400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

24.035 €
21.850 €
11 € / mp

Teren intravilan 2185 mp - Tudor Vladimirescu ...

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

2.185 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

22.000 €

Casa Tudor Vladimirescu Galati

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

38.000 €

Casa de vanzare in Tudor Vladimirescu,jude?ul G ...

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

3 camere
1.000 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

40.000 €

Casa + teren de vanzare, Com. Tudor Vladimiresc ...

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

79.000 €

Vand apartament 2 camere Tudor Vladimirescu

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

69.000 €

Apartamene de vanzare

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
26

1.150.000 €
153.19 € / mp

Ansamblu industrial- hala de productie

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

7.507 mp
7.507 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

45.000 €

Vand casa la rosu si teren T.Vladimirescu,Galat ...

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
1.600 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

28.000 €

Casa cu teren generos de 2.636 mp, in Tudor Vla ...

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

2 camere
67 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

28.000 €
7 € / mp

Teren intravilan 4.000 mp de vanzare Tudor Vlad ...

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

7.295 €

Casa de vanzare in comuna Namoloasa

Nămoloasa

La ~5km distanță

4 camere
500 mp
Agenție

1 lună în urmă
15

71.000 €

Casă cu 4 camere de vânzare Nămoloasa I Galati

Nămoloasa

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
917 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

11.806 €
1.04 € / mp

Teren Agricol Extravilan 11400mp 50 km de Galat ...

Lungoci

La ~5km distanță

11.400 mp teren
f.s. 67 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

39.000 €

Casa, curte si teren 2780 mp

Lungoci

La ~5km distanță

6 camere
2.780 mp
Agenție

3 luni în urmă
14

215.000 €

Fundeni Casa P+M cu teren 162 mp - situata pe m ...

Fundeni

La ~10km distanță

3 camere
88 mp
162 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

119.000 €
4.69 € / mp

Teren intravilan 25.400 mp - Fundeni - Galati

Fundeni

La ~10km distanță

25.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

107.000 €
314.71 € / mp

Bucuresti

Fundeni

La ~10km distanță

340 mp
f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
8

25.000 €

Casa de vanzare Fundeni Noi jud Galati

Fundeni

La ~10km distanță

2 camere
2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

6.274 €
2.09 € / mp

Vand loc de casa

Fundeni

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

25.000 €

Casa de vanzare Fundeni Noi jud Galati

Fundeni

La ~10km distanță

2 camere
2.300 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

420.000 €
700 € / mp

Fundeni Teren intravilan 600 mp Dubla deschider ...

Fundeni

La ~10km distanță

600 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
0.97 € / mp

Teren agricol Liesti

Liești

La ~10km distanță

41.300 mp
41.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

1.432 €
0.24 € / mp

Teren extravilan Liesti, ID: R2942565

Liești

La ~10km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren