Proprietăți unice: 572
Proprietari: 229
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

121.000 €
125.000 €

Ap de vanzare in Complex Central park 1

Central, Galați

2 camere
61 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

46.500 €
157.63 € / mp

vand teren 295 mp

Central, Galați

295 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

56.000 €

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona IC Fr ...

Central, Galați

1 camere
31 mp
Etaj 5 / 5
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

5.800 €

Vand garsoniera M19 bl G4

Central, Galați

1 camere
11 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

119.000 €

Apartament de vanzare, 2 camere, et. 2/8+ loc d ...

Central, Galați

2 camere
60 mp
2021
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
116.67 € / mp

Teren langa Gradina de Vara- Gradina Publica

Central, Galați

300 mp
300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

99.000 €
269.02 € / mp

Teren (zona f buna ?i lini?tita) in Gala?i, 990 ...

Central, Galați

368 mp
368 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

76.000 €

Vand apartament cu doua camere situat la parter ...

Central, Galați

2 camere
54 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă

200 €
0.21 € / mp

Teren strada Lozoveni, S-940 mp

Central, Galați

940 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

20.000 €

Vand casa batraneasca

Central, Galați

4 camere
2.700 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

0 €

De inchiriat Teren intravilan 2.077 mp zona Cal ...

Central, Galați

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

105.000 €

vand casa

Central, Galați

100 mp
275 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

79.900 €

Apartament 2 camere Centru, etaj 3,renovat rece ...

Central, Galați

2 camere
53 mp
Etaj 3
1976
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €

2 cam dec ,Centru , P-uri, et 1/7 .

Central, Galați

2 camere
Etaj 1 / 7
7E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

74.000 €
72.000 €

Apartament 2 camere Gerge Co?buc

Central, Galați

2 camere
45 mp
Etaj 7 / 9
1977
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 74,000 € și 76.500 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

16.200 €

Casa de vanzare sat Rade?ti jud Galati

Central, Galați

2 camere
98 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

770.000 €

Spatiu Comercial Zona Centrala - Str. Domneasca

Central, Galați

867 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

85.000 €

Apartament 2 camere General parter/4 ,Balcon,Re ...

Central, Galați

2 camere
60 mp
1986
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

85.000 €

Vand apartament cu doua camere.

Central, Galați

2 camere
58 mp
Etaj 1
1982
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

219.000 €

Casa de vanzare finisaje Premium

Central, Galați

3 camere
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Vand apartament decomandat

Central, Galați

2 camere
38 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

65.000 €

Casa de vanzare

Central, Galați

110 mp
1.020 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

250 €
8.33 € / mp

Iepure cap de leu

Central, Galați

30 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

70.000 €
28 € / mp

Teren intravilan

Central, Galați

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

70.000 €
28 € / mp

Teren intravilan

Central, Galați

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

70.000 €
28 € / mp

Teren intravilan

Central, Galați

2.500 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

120.000 €

Oportunitate Investitie Imobiliara Str Alexandr ...

Central, Galați

4 camere
751 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

38.000 €
39.900 €
108.57 € / mp

Teren de vanzare | Zona Arcasilor | Str. Frasin ...

Central, Galați

350 mp
350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

108.000 €

Vand 3 camere zona ICF Et 2 RENOVAT LUX PRET 10 ...

Central, Galați

3 camere
74 mp
1988
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

96.000 €

Vand apartament zona superba

Central, Galați

2 camere
60 mp
Etaj 5 / 9
9E