Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
5

30.000 €
3.95 € / mp

Ferma agricola cu 7600 mp teren intravilan si 4 ...

Popânzălești

7.600 mp teren
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

5.885 €

Casa Babeni jud Salaj

Băbeni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
70 mp teren
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
3

21.171 €

Teren intravilan casa si anexe Loc. Babeni, jud ...

Băbeni

La ~5km distanță

3 camere
99 mp
1.300 mp teren
1974
Agenție

1 lună în urmă
3

30.000 €

Casa Babeni jud Salaj

Băbeni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

60.000 €

Casa de vanzare Babeni -Salaj

Băbeni

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
11.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

60.000 €

Vand casa 144m Babeni Salaj

Băbeni

La ~5km distanță

144 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

60.000 €

Casa cu 2 camere si o bucatarie de vara in supr ...

Băbeni

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

41.400 €
8.28 € / mp

Teren intravilan Dolj, Robanesti, Bojoiu

Bojoiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

41.400 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bojoiu, Robanesti, ...

Bojoiu

La ~5km distanță

2.300 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

3 luni în urmă
8

43.000 €

Casa de vanzare, 64.30 mp, Lacrita Mare - 18 km ...

Golfin

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Agenție

9 luni în urmă
1

48.800 €
0.58 € / mp

8,45 ha terenuri agricole la Dragotesti judetul ...

Drăgotești

La ~5km distanță

84.500 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

15.000 €
0.75 € / mp

2 ha teren agricol la Dragotesti judetul Dolj

Drăgotești

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
5

39.746 €

Casa si teren-com Voineasa, Jud Olt

Voineasa

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
931 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

75.000 €

Casa de vanzare Bals

Balș

La ~10km distanță

2 camere
950 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

120.000 €

Casa in ora?ul Bal? Jude?ul Olt, strada Viilor

Balș

La ~10km distanță

3 camere
3.075 mp
3.075 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

133.000 €

Vand vila Bals

Balș

La ~10km distanță

150 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

40.000 €

Vand apartament

Balș

La ~10km distanță

2 camere
37 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

75.000 €

Vand apartament

Central, Balș

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

64.000 €

Apartament zona Jiu Bal? Olt

Balș

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

185.000 €

Vand casa P+1+M Bal?

Central, Balș

La ~10km distanță

300 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

62.000 €

Apartament 2 camere vis a vis Lidl

Central, Balș

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 1
2013
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

150.000 €

Vand casa 200m 2 Vartina teren 11000 m2 din car ...

Central, Balș

La ~10km distanță

4 camere
187 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

69.000 €
17.77 € / mp

Teren intavilan in Bals

Central, Balș

La ~10km distanță

3.884 mp
3.884 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

67.900 €

Casa de vanzare Bal? teren 650 mp, utilita?i, z ...

Central, Balș

La ~10km distanță

2 camere
94 mp
650 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

60.000 €

vand apartament

Central, Balș

La ~10km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 4
1987
Agenție

2 luni în urmă
3

100.445 €
102.979 €

Apartamet la CASA - S+P+1E - 243 mp + Teren - 2 ...

Central, Balș

La ~10km distanță

4 camere
243 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
4

50.000 €

De vanzare apartament 3 camere Bals

Central, Balș

La ~10km distanță

3 camere
66 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

83.000 €

Casa de vanzare bals

Balș

La ~10km distanță

3 camere
446 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

67.900 €

Casa de vanzare Bal? - teren 650 mp, utilita?i, ...

Central, Balș

La ~10km distanță

2 camere
94 mp
650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

68.000 €

Apartament 2 camere Bal? Olt

Central, Balș

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 4
1973