Proprietăți unice: 210
Proprietari: 17
Agenție

9 luni în urmă
2

42.000 €
34.83 € / mp

Teren intravilan, 1206 mp, front stradal 18 mp, ...

Malu Mare

1.206 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

9 luni în urmă
3

74.800 €

Teren intravilan 681mp Malu Mare / None

Malu Mare

f.s. 14 m
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 74,800 € și 81.600 €
Agenție

9 luni în urmă
17

169.000 €

Casa S+P+1, 160mp utili, 1300 mp teren, COMISIO ...

Malu Mare

5 camere
160 mp
1.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
18

190.000 €

Casa P+M Malu Mare, 462mp curte, 160mp utili, z ...

Malu Mare

5 camere
131 mp
462 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 190,000 € și 220.000 €
Agenție

9 luni în urmă
2

29.000 €
5.80 € / mp

Teren extravilan 5000mp, Malu Mare, 0 comision ...

Malu Mare

5.000 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

10 luni în urmă
6

17.900 €
35.80 € / mp

Teren intravilan, 500mp, zona Malu Mare, comisi ...

Malu Mare

500 mp teren
f.s. 41 m
Agenție

10 luni în urmă
9

190.000 €

Casa zona Selgros , 170mp utili ?i 400mp teren

Malu Mare

5 camere
170 mp
400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

229.000 €

Casa deosebita LUX P+1 , 1024 MP TEREN 1024 mp ...

Malu Mare

1 camere
180 mp
1.024 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
13

50.000 €

Casa parter, 50 mp, 481 mp teren, Malu Mare zon ...

Malu Mare

2 camere
50 mp
481 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 50,000 € și 60.000 €
Agenție

10 luni în urmă
16

260.000 €

Casa P+M, Preajba Smart Pub, 1500mp curte, 175 ...

Malu Mare

4 camere
176 mp
1.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

260.000 €

Casa zona Damila ,suprafa?a 140mp , teren 395mp

Malu Mare

5 camere
140 mp
395 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

223.000 €

Casa zona Damila , suprafa?a utila 115 mp , ter ...

Malu Mare

5 camere
115 mp
277 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

230.000 €

Casa 145mp , teren 345mp, zona DAMILA-SELGROS

Malu Mare

4 camere
145 mp
345 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 230,000 € și 240.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

50.180 €
106.31 € / mp

Teren de vanzare, 772 mp, parcelabil dupa dorin ...

Malu Mare

472 mp
472 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

170.000 €

Case la cheie 130 mp utili,teren 300, zona Selg ...

Malu Mare

4 camere
150 mp
350 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

238.600 €
200 € / mp

Teren 1,193mp cartier Casa Noastra / Strada Ste ...

Malu Mare

1.193 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
9

125.000 €

Casa / Vila cu 3 camere de vanzare

Malu Mare

3 camere
94 mp
268 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

235.000 €

Casa cu 2 apartamente, intrari separate Malu Ma ...

Malu Mare

4 camere
200 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

33.000 €
90.41 € / mp

Teren intravilan 356 mp, deschidere bilaterala, ...

Malu Mare

365 mp
365 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

1 lună în urmă
16

235.000 €

Casa in Malu Mare, teren 2354 mp,curte mare ?i ...

Malu Mare

200 mp
2.354 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

55.000 €
67.48 € / mp

Teren intravilan, 2 parcele, 815 mp, utilitati, ...

Malu Mare

815 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

72.000 €
120 € / mp

Teren intravilan - 600mp - posibilitate exinder ...

Malu Mare

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

255.000 €

Casa moderna - P+M - 243mp - 500 mp teren - ext ...

Malu Mare

176 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

125.000 €
50 € / mp

Teren deosebit in Malu Mare Super View catre Ji ...

Malu Mare

2.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

145.000 €

Casa Parter, zona Damila, teren 307mp

Malu Mare

102 mp
307 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

175.000 €

Casa P+1 zona Damila, teren 307mp

Malu Mare

1 camere
120 mp
306 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

225.000 €

Casa P+1 zona Damila, teren 500mp

Malu Mare

1 camere
120 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 12 agenții cu prețuri cuprinse între 225,000 € și 265.000 €
Agenție

6 luni în urmă
2

155.000 €

Casa , 105 mp , teren 350mp, zona Damila

Malu Mare

95 mp
350 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 176.000 €
Agenție

Mai mult de un an
15

475.000 €

Casa tip conac S + P + E de 365 mpu, pe un tere ...

Malu Mare

10 camere
365 mp
1.143 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

305.000 €
299.000 €

vila craiova zona selgros Casa Noastra

Malu Mare

5 camere
150 mp
510 mp teren