Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
1

15.000 €
0.75 € / mp

2 ha teren agricol la Dragotesti judetul Dolj

Drăgotești

20.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

48.800 €
0.58 € / mp

8,45 ha terenuri agricole la Dragotesti judetul ...

Drăgotești

84.500 mp teren
Extravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

30.000 €

Casa Babeni jud Salaj

Băbeni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

60.000 €

Casa de vanzare Babeni -Salaj

Băbeni

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
11.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

5.885 €

Casa Babeni jud Salaj

Băbeni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
70 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
3

21.171 €

Teren intravilan casa si anexe Loc. Babeni, jud ...

Băbeni

La ~5km distanță

3 camere
99 mp
1.300 mp teren
1974
Agenție

1 lună în urmă
14

60.000 €

Casa cu 2 camere si o bucatarie de vara in supr ...

Băbeni

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
1.150 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

30.000 €
3.95 € / mp

Ferma agricola cu 7600 mp teren intravilan si 4 ...

Popânzălești

La ~5km distanță

7.600 mp teren
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
8

43.000 €

Casa de vanzare, 64.30 mp, Lacrita Mare - 18 km ...

Golfin

La ~10km distanță

3 camere
64 mp
Agenție

2 luni în urmă
20

190.000 €

Casa cu teren generos/de vanzare/com Leu, Dolj

Dobrun

La ~10km distanță

4 camere
292 mp
4.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

44.000 €
58.90 € / mp

Teren de vanzare/Ghercesti/Principala

Dobrun

La ~10km distanță

747 mp
747 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

125.000 €
50 € / mp

Teren deosebit in Malu Mare Super View catre Ji ...

Dobrun

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

36.000 €

Hala Depozit si curte Malu Mare

Dobrun

La ~10km distanță

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

12.000 €
24 € / mp

Teren de vanzare/Pielesti/Peugeot

Dobrun

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

220.000 €

Casa excelenta de vanzare Carcea

Dobrun

La ~10km distanță

4 camere
145 mp
320 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

100.445 €
102.979 €

Apartamet la CASA - S+P+1E - 243 mp + Teren - 2 ...

Teiș

La ~10km distanță

4 camere
243 mp
2000
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

85.000 €

Se vinde casa Bals, Olt, cartier Teis

Teiș

La ~10km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

70.000 €

DE VANZARE APARTAMENT

Teiș

La ~10km distanță

3 camere
73 mp
Etaj 2 / 4
1970
Agenție

2 luni în urmă
20

190.000 €

Casa cu teren generos/de vanzare/com Leu, Dolj

Roșienii Mari

La ~10km distanță

4 camere
292 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

259.900 €

House for sale in Călinești, Argeș

Ciocănești

La ~10km distanță

3 camere
360 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

19.600 €

Vand 700 mp (teren intravilan+ casa), Leu , jud ...

Leu

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

54.000 €

Casa batraneasca Zanoaga - 2002 mp teren

Leu

La ~10km distanță

5 camere
97 mp
2.002 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
27

190.000 €

Casa cu teren generos/de vanzare/com Leu, Dolj

Leu

La ~10km distanță

4 camere
292 mp
4.700 mp teren
2018
Agenție

2 luni în urmă
8

28.500 €

Casa de vanzare in com Leu, Dolj

Leu

La ~10km distanță

7 camere
167 mp
1.606 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

100.000 €

Casa in localitatea Zanoaga- Dolj

Leu

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
3.500 mp teren
1976
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

11.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan comuna Leu

Leu

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

98.000 €

Gospodarie deosebita, casa de locuit, spatiu co ...

Leu

La ~10km distanță

4 camere
155 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

42.000 €
7.92 € / mp

Teren 5300 mp, drum asfaltat, aproape de padure ...

Leu

La ~10km distanță

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

20.000 €
11.07 € / mp

Teren intravilan, 1800 mp, zona Comuna Leu

Leu

La ~10km distanță

1.806 mp
1.806 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

5.900 €
0.59 € / mp

1 hectar de pasune in comuna Leu din judetul Do ...

Leu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Extravilan