Proprietăți unice: 40
Proprietari: 19
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

43.200 €
60 € / mp

Teren intrevilan 720 mp

Exterior Vest, Murfatlar

720 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

48.000 €

Apartament 2 camere etaj 2

Exterior Est, Murfatlar

2 camere
42 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

55.000 €

Apartament 2 camere parter

Est, Murfatlar

2 camere
41,62 mp
Parter / 4
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

147.000 €
1.36 € / mp

Teren extravilan Murfatlar 108.480 mp Deschider ...

Murfatlar

108.480 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
13

199.500 €

Spatiu comercial/restaurant de vanzare Murfatla ...

Est, Murfatlar

280 mp utili
2000
Agenție

8 luni în urmă
7

48.000 €

Agenție imobiliară vindem apartament ...

Ultracentral, Murfatlar

2 camere
46 mp
Etaj 4 / 4
2000
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
13

90.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE | MURFATLAR | CENTRU | 80 M ...

Murfatlar

3 camere
76 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
5

29.900 €
59.80 € / mp

TEREN INTRAVILAN | MURFATLAR | CONSTANTA

Murfatlar

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

63.500 €

Vând Apartament 2 camere, Etaj 1, Murfatlar

Murfatlar

2 camere
40 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

57.500 €

Apartament 2 camere etaj 1

Central, Murfatlar

2 camere
48 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
3

335.160 €
20 € / mp

Loturi teren de vazare

Central, Murfatlar

16.758 mp
16.758 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

55.000 €

Vand apartament decomandat

Central, Murfatlar

3 camere
5.969 mp
Etaj 4
1997
Agenție

1 lună în urmă
9

10.758 €
0.77 € / mp

Teren extravilan Murfatlar, ID: R2982572

Central, Murfatlar

14.000 mp
14.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

39.000 €
50.58 € / mp

Vand teren intravilan in Valea Dacilor

Central, Murfatlar

771 mp
771 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

32.000 €
40 € / mp

Vand teren 800 m2

Central, Murfatlar

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

18.500 €
1.46 € / mp

Teren agricol de 12700 mp cu direct access DC11 ...

Central, Murfatlar

12.700 mp
12.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

65.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan cu construc?ie existenta Murfa ...

Central, Murfatlar

780 mp
780 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

75.000 €

Urgent vand!Casa de vanzare Valu lui Traian 500 ...

Central, Murfatlar

4 camere
110 mp
Agenție

3 luni în urmă
16

69.900 €

Ocazie ! Murfatlar - Centru Casa 4 camere cu te ...

Central, Murfatlar

4 camere
80 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

88.500 €

Apartament 4 camere in zona complex studentesc

Central, Murfatlar

4 camere
90 mp
Etaj 1
1988
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

115.000 €

Apartament 4 camere premium, renovat complet, 9 ...

Central, Murfatlar

4 camere
92 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

4 luni în urmă
8

115.000 €

Apartament 4 camere premium, renovat complet, 9 ...

Central, Murfatlar

4 camere
92 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

93.000 €
10.72 € / mp

Teren intravilan, 8677 mp, direct acces DN3

Central, Murfatlar

8.677 mp
8.677 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

90.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE | MURFATLAR | CENTRU | 80 M ...

Central, Murfatlar

3 camere
76 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

5 luni în urmă
6

77.000 €

EXCLUSIVITATE Casa la sol | Murfatlar | Teren 3 ...

Central, Murfatlar

3 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

137.999 €

Vand casa la cheie,oras Murfatlar jud Constanta

Central, Murfatlar

3 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

165.000 €

De vanzare / inchiriat restaurant

Murfatlar

509 mp utili
19E
Agenție

Mai mult de un an
13

135.000 €

Casa la sol de vanzare in Murfatlar

Central, Murfatlar

3 camere
115 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

59.500 €

Vand apartament Murfatlar

Murfatlar

3 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
5

74.900 €

Exclusivitate - Murfatlar | Apartament 3 camere

Central, Murfatlar

3 camere
61 mp
Etaj 1 / 3
3E