Proprietăți unice: 242
Proprietari: 57
Agenție
Comision 0%

Ieri
1

155.000 €

Vand casa BCA Cumapana, 3 camere la pret de ap ...

Cumpăna

3 camere
90 mp
400 mp teren
Individuală
Agenție

2 zile în urmă
2

89.000 €
139.06 € / mp

Teren 640mp de vanzare in localitatea Cumpana

Cumpăna

640 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
4

41.000 €
106.77 € / mp

Cumpăna Teren 384 mp cu deschidere la 2 st ...

Cumpăna

384 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
10

300.000 €

Cumpana, vila exclusivista, realizata, dotata s ...

Cumpăna

5 camere
210 mp
490 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

3 zile în urmă
1

89.000 €
139.06 € / mp

Vanzari terenuri in Cumpana

Cumpăna

640 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

175.000 €

CASA CUMPANA | PRIMA TEREN 400 MP| A DOUA 541MP ...

Cumpăna

4 camere
155 mp
400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

215.000 €

CASA CUMPANA| 3 DORMITOARE| TEREN 400 MP|

Cumpăna

4 camere
135 mp
400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

150.000 €

Casa P+M Cumpana

Cumpăna

7 camere
156 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

85.000 €
104.04 € / mp

Teren de vanzare cumpana

Cumpăna

817 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

175.000 €

Casa de vanzare Cumpana

Cumpăna

4 camere
Agenție

2 zile în urmă
2

89.000 €

Teren 640mp de vanzare in localitatea Cumpana

Cumpăna

Agenție

2 zile în urmă
1

140 €

Teren de vanzare Cumpana zona Movila

Cumpăna

Agenție

3 zile în urmă

300.000 €

Cumpana, vila exclusivista, realizata, dotata s ...

Cumpăna

5 camere
210 mp
490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
13

199.000 €

Amprenta 175 mp,teren 530,5 camere, 2 bai, 2 te ...

Cumpăna

5 camere
120 mp
530 mp teren
Individuală
Agenție

Ieri
7

148.000 €

Casa de vanzare P+1E

Cumpăna

121 mp
256 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

179.000 €

Casa independenta, 115 mp utili, 500 mp teren, ...

Cumpăna

4 camere
115 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

207.000 €
209.000 €

Casă de vânzare în Cumpăna – P+M, complet mobil ...

Cumpăna

3 camere
140 mp
250 mp teren
f.s. 11 m
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

110.000 €

Vand apartament

Cumpăna

1 camere
63 mp
Etaj 1
2021
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

175.000 €

Casa de vanzare Cumpana

Cumpăna

4 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

110.000 €

Casa de vanzare cu teren loc. Cumpana

Cumpăna

4 camere
89 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

165.000 €

Vand Casa Cumpana

Cumpăna

4 camere
121 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

135.000 €

Casa de vanzare in cumpana

Cumpăna

3 camere
124 mp
124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

135.000 €

Casa de vanzare in cumpana

Cumpăna

3 camere
124 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

62.000 €
89.60 € / mp

Teren de vanzare in Cumpana, foarte aproape de ...

Cumpăna

692 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

67.500 €
124.54 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cumpana 542mp

Cumpăna

542 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

170.000 €

Casa de vanzare in Cumpana, Zona Noua De Vile - ...

Cumpăna

4 camere
100 mp
514 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

1 lună în urmă
2

55.000 €
84.75 € / mp

Teren Intravilan - Cumpăna

Cumpăna

649 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

250.000 €

CASA DE VANZARE CUMPANA 166 MP UTILI| 217 MP TE ...

Cumpăna

4 camere
166 mp
217 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

229.999 €

Casa noua cu 5 camere, curte si centrala pe gaz

Cumpăna

4 camere
172 mp
Individuală
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 229,999 € și 230.000 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

249.800 €

Rezervata - Vila deosebita Cumpana

Cumpăna

4 camere
139,72 mp
400 mp teren
2018