Proprietăți unice: 20
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

149.000 €
249.16 € / mp

COMISION 0% - Teren intravilan zona Carrefour

Carrefour, Constanța

598 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
1

465.000 €
400.17 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1162 mp Zona Carrefour - Dedem ...

Carrefour, Constanța

1.162 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

605.000 €
302.50 € / mp

TEREN COMPACT - DEZVOLTARE REZIDENTIALA

Carrefour, Constanța

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

635.000 €
384.85 € / mp

Teren 1650 mp la bl Madrid(Carrefour) deschider ...

Carrefour, Constanța

1.650 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
13

300.000 €
315.000 €

Apartament de lux 3 camere | 130 mp utili | Zen ...

Carrefour, Constanța

3 camere
130 mp
Etaj 4 / 4
2022
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

130.000 €

Zen Residence, oportunitate 2 cam, 130000 euro

Carrefour, Constanța

2 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
2023
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 130,000 € și 135.000 €
Agenție

7 luni în urmă
6

7.260.000 €
777.22 € / mp

Teren 9341 mp zona Carrefour

Carrefour, Constanța

9.341 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

189.000 €
228.253 €

PROIECT URBAN - nZEB - AVANS 20% - 3 CAMERE

Carrefour, Constanța

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 11
11E
Agenție

8 luni în urmă
25

306.000 €

Casa de vanzare Duplex zona Carrfour

Carrefour, Constanța

4 camere
150 mp
246 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
10

289.000 €

Casa de vanzare zona Carrefour

Carrefour, Constanța

4 camere
150 mp
310 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
7

155.000 €

Carrefour, Zen Residence, ap 2 cam

Carrefour, Constanța

2 camere
63 mp
Etaj 3 / 4
2023
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

25.600 €
160 € / mp

Teren de vanzare in Constanta

Carrefour, Constanța

160 mp
160 mp teren
Dezvoltator

2 săptămâni în urmă
10

150.000 €

Zen Residences-apartament 2 camere,decomandat,p ...

Carrefour, Constanța

2 camere
54 mp
Parter / 4
2023
Agenție

1 lună în urmă
1

0 €

Teren de vanzare in Constanta

Carrefour, Constanța

Agenție

4 luni în urmă
1

214.700 €
245.37 € / mp

Teren de construit in Zona Comerciala Nord, cu ...

Carrefour, Constanța

875 mp
875 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

398.000 €
199 € / mp

Terenuri cu poten?ial zona CARREFOUR /LEMS /ZEN ...

Carrefour, Constanța

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

165.000 €
440 € / mp

INEL 2-AMZACEA-teren cu casa demolabila-165000 ...

Carrefour, Constanța

375 mp
375 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

100.000 €

2 Camere, Centru, Policlinica Cu Plata, 52 mp, ...

Carrefour, Constanța

2 camere
40 mp
Etaj 1 / 2
1965
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

160.000 €

Apartament de vanzare

Carrefour, Constanța

2 camere
70 mp
Etaj 1
2010
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

175.000 €

Apartament 2 Camere Ultraspatios Decomandat

Carrefour, Constanța

2 camere
78 mp
Parter
2012

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

3.972.749 €
5.816.501 €
375.00 € / mp

Vivo Mall/Aurel Vlaicu - Teren intravilan 1059 ...

Metro 1, Constanța

La ~5km distanță

10.594 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

2.000.000 €
2.928.200 €
374.25 € / mp

Oportunitate unică de investiție – Teren strate ...

Metro 1, Constanța

La ~5km distanță

5.344 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

100.000 €
98.04 € / mp

Teren de vanzare – 1.020 mp – Varianta Ovidiu / ...

Metro 1, Constanța

La ~5km distanță

1.020 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
1

1.500.000 €
500 € / mp

ELVILA VILA CU TEREN 3000 MP DESCHIDERE 150 ML ...

Elvila, Constanța

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

115.000 €

Apartament 2 camere, gata de mutat - loc de par ...

Elvila, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
49,9 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

Mai mult de un an
5

475.000 €
380 € / mp

Teren de vanzare in Constanta primul rand la la ...

Elvila, Constanța

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

98.000 €
173.14 € / mp

SUPER OFERTA --Teren intravilan Palazu Mare-ELV ...

Elvila, Constanța

La ~5km distanță

566 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

115.000 €
117.000 €

Elvila- 2 camere decomandate

Elvila, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
9

121.000 €

Apartament 2 camere spațios - priveli&#537 ...

Elvila, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 3 / 4
2018
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

160.000 €
163.27 € / mp

SUPER OFERTA --Teren intravilan - Palazu Mare-E ...

Elvila, Constanța

La ~5km distanță

980 mp teren
Construcții