Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
6

170.000 €

House for sale, 7 Rooms, 350 sqm, 2100 sqm, Sau ...

Șaula

7 camere
350 mp
2.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
13

1.599.000 €

Pensiune/Hotel HANUL IZVORUL CRISUL REPEDE

Izvoru Crișului

La ~5km distanță

2.000 mp utili
1984
Agenție

2 luni în urmă
5

20.000 €
10 € / mp

Vand 2 parcele Belis

Central, Huedin

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

63.000 €

Apartament 2 camere ultracentral Huedin

Ultracentral, Huedin

La ~5km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
7

80.000 €

Vand Casa in Huedin

Central, Huedin

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

Mai mult de un an
6

117.000 €

? Refugiul tau de lini?te aproape de Cluj casa ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

49.000 €

Casa de vanzare Huedin- 49 000 de Euro negociab ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

415 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

67.500 €
9 € / mp

teren in Belis

Central, Huedin

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă

55.000 €
7.33 € / mp

teren in Belis, langa lac

Central, Huedin

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

60.000 €
8 € / mp

vand teren 7500 mp langa lacul belis fantanele ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 54 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.300 €

Casa pe roti, cabana pe roti, casuta tractabila ...

Huedin

La ~5km distanță

10 mp
10 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
13

270.000 €

Casǎ spațioasă de vânzare demisol, parter , et ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

5 camere
320 mp
2.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

250.000 €

Casa cu 6 camere de vanzare, zona Centrala, Hue ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
1.007 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

70.000 €

Casa de vanzare in Huedin

Huedin

La ~5km distanță

2 camere
244 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

95.000 €

Vand Apartament

Huedin

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

57.000 €

Vand sau schimb cu casa la tara apartament 3 ca ...

Huedin

La ~5km distanță

2 camere
37 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

159.000 €
30 € / mp

Vand teren in localitatea Belis judetul Cluj

Central, Huedin

La ~5km distanță

5.300 mp
5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16.000 €
40 € / mp

Vand gradina 400 mp.sat Macau,comuna Aghiresu

Central, Huedin

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

42.000 €

Vand apartament 2 camere Huedin | Strada Avram ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

270.000 €

Vand casa construc?ie noua

Central, Huedin

La ~5km distanță

5 camere
500 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

73.000 €

Apartament de vanzare 2 camere

Central, Huedin

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €

Vand la HUEDIN partea din fata a casei

Central, Huedin

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Agenție

3 luni în urmă
20

359.000 €

Casa individuala Baciu, 120 mp, 4 camere, zona ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

880.000 €
35.60 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

24.720 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

250.000 €

Casa de vanzare

Central, Huedin

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

62.000 €

Apartament 2 camere

Central, Huedin

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 3
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

82.000 €

Apartament de vanzare

Central, Huedin

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

60.000 €

Apartament cu 2 camere

Central, Huedin

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

79.000 €

Vand apartament 3 camere Huedin

Exterior Vest, Huedin

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

65.000 €

Vand apartament in Huedin

Central, Huedin

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 3
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 68.000 €