Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
8

450.000 €

Refugiu de Lux in Inima Naturii Cabana Premium ...

Moara de Pădure

4 camere
380 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

104.999 €

Cabana de vacanta Muntele Baisorii - teren 800 ...

Băișoara

La ~5km distanță

3 camere
49 mp
1.086 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

74.770 €
10 € / mp

Teren extravilan de 7.477 mp in Baisoara ideal ...

Băișoara

La ~5km distanță

7.477 mp
7.477 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

85.000 €

Cabana de vanzare Buscat

Băișoara

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
60 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

35.000 €
5 € / mp

Teren intravilan 7.000 mp | Panorama superba | ...

Băișoara

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

109.000 €
21.80 € / mp

Teren Construibil - Muntele Baisorii , 5000mp - ...

Băișoara

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

23.500 €
20.43 € / mp

Teren 1150mp | INTRAVILAN | Muntele Baisorii | ...

Băișoara

La ~5km distanță

1.150 mp
1.150 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

30.000 €
20 € / mp

Teren 1500mp | PRIVELISTE | INTRAVILAN | Muntel ...

Băișoara

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

74.770 €
10 € / mp

Teren extravilan de 7.477 mp in Baisoara ideal ...

Băișoara

La ~5km distanță

7.477 mp
7.477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
2

15.900 €
31.18 € / mp

Vand teren in satul Muntele Baisorii

Băișoara

La ~5km distanță

510 mp teren
Agenție

13 ore în urmă
2

15.900 €
31.18 € / mp

Vand teren in satul Muntele Baisorii

Băișoara

La ~5km distanță

510 mp
510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

40.000 €
40 € / mp

Parcele Casa de vacanta

Băișoara

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

39.600 €
22 € / mp

Teren intravilan Statiunea Muntele Baisorii

Băișoara

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

35.000 €

De vanzare CASA (2 corpuri) si teren (curte)

Băișoara

La ~5km distanță

44 mp
651 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
19

450.000 €

Refugiu de Lux in Inima Naturii Cabana Premium ...

Băișoara

La ~5km distanță

6 camere
380 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

1.499.888 €

Vanzare 2 Cabane Lux Muntele Baisorii, Afacere ...

Băișoara

La ~5km distanță

1.100 mp utili
2024
Agenție

5 luni în urmă
19

55.999 €

Cabana de vanzare in Muntele Bai?orii Zona Jera

Băișoara

La ~5km distanță

3 camere
860 mp
860 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

110.275 €
25 € / mp

Oportunitate Investitie! Teren Intravilan, 4411 ...

Băișoara

La ~5km distanță

4.411 mp
4.411 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

22.000 €
22 € / mp

Comision 0% teren intravilan 1000 mp, PUZ, priv ...

Băișoara

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

165.000 €

Cabana certificata M Mediului, 167 mp, teren 84 ...

Băișoara

La ~5km distanță

5 camere
167 mp
848 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

41.000 €

Cabana. Statiunea Muntele Baisorii

Băișoara

La ~5km distanță

70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

200.000 €

Cabana Bai?oara

Băișoara

La ~5km distanță

120 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

55.000 €

vand cabana sat Muntele Baisorii

Băișoara

La ~5km distanță

3 camere
49 mp
1.951 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

135.000 €

Casa de vacanta | Partia Buscat

Băișoara

La ~5km distanță

6 camere
202 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
8.69 € / mp

INVESTITIE! 7 Parcele teren extravilan Baisoara ...

Băișoara

La ~5km distanță

7.477 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
13

359.000 €

Vânzare Cabana Afacere la Cheie – 21 ...

Băișoara

La ~5km distanță

12 camere
1.200 mp
1.200 mp teren
2016
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

52.000 €

Cabana Muntele Baisorii

Băișoara

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

135.000 €
32.14 € / mp

Teren intravilan , 4200 mp, județul Cluj

Băișoara

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

43.000 €

Teren intravilan 7.000 mp | Panorama superba | ...

Băișoara

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €

Teren intravilan 7.000 mp | Panorama superba | ...

Băișoara

La ~5km distanță

f.s. 21 m