Proprietăți unice: 54
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

75.000 €
53.57 € / mp

Teren intravilan construibil 1.400 mp | Jucu de ...

Jucu de Mijloc

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
15

240.000 €

Casa individuala, 5 camere,119mp, Teren 500mp, ...

Jucu de Mijloc

5 camere
119 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

190.000 €
19 € / mp

Teren 10.000 mp pe malul Somesului Mic - Invest ...

Jucu de Mijloc

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €
51.62 € / mp

Teren intravilan 1453mp – Jucu de Mijloc

Jucu de Mijloc

1.453 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

285.000 €

Casă individuală, complet mobilată, teren gener ...

Jucu de Mijloc

3 camere
105 mp
1.050 mp teren
1987
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

59.000 €
53.73 € / mp

Teren intravilan 1098mp - Ideal pentru construc ...

Jucu de Mijloc

1.098 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

150.000 €
59.83 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Jucu de Mijloc, ...

Jucu de Mijloc

2.507 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

1.790.000 €

HALA INDUSTRIALA TETAROM JUC 3600 mp

Jucu de Mijloc

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

235.000 €

Casa individuala 4 camere, teren 1000 mp-Jucu d ...

Jucu de Mijloc

4 camere
145 mp
1.000 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
4

115.000 €
35.71 € / mp

Teren intravilan 3.220 mp , cu front de 12 , Ju ...

Jucu de Mijloc

3.220 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

943.800 €
780.000 €

Spatiu Industrial - Jucu - 755 mp - Constructie ...

Jucu de Mijloc

Agenție

1 lună în urmă
5

159.000 €

Casa individuala de vanzare in Jucu de Mijloc

Jucu de Mijloc

5 camere
144 mp
361 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 159,000 € și 174.999 €
Agenție

1 lună în urmă
8

285.499 €
235.950 €

Casa Individuala Semifinisata - Teren Generos - ...

Jucu de Mijloc

5 camere
145 mp
480 mp teren
f.s. 20 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 235,950 € și 290.400 €
Agenție

2 luni în urmă
18

351.384 €
290.400 €

Casă individuală, 4 camere, 470 mp teren, Cluj

Jucu de Mijloc

4 camere
180 mp
470 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
6

79.915 €
0.55 € / mp

Teren intravilan – Jucu de Mijloc – ideal casă ...

Jucu de Mijloc

1.453 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
14

225.000 €

Casă individuală 4 camere, 114 mp utili, teren ...

Jucu de Mijloc

4 camere
114 mp
750 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
12

110.000 €

Apartament 3 camere,Balcon,94mp,Parcare,Zona Pa ...

Jucu de Mijloc

3 camere
95 mp
Etaj 4 / 4
2014
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

62.000 €
65.000 €
67.03 € / mp

Teren intravilan 952 mp – Jucu de Mijloc, aproa ...

Jucu de Mijloc

925 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

214.990 €

Casa individuala finisata | Teren 750mp | Jucu ...

Jucu de Mijloc

4 camere
114 mp
750 mp teren
2025
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 214,990 € și 225.000 €
Agenție

2 luni în urmă
23

275.000 €

Casa individuala la cheie, 5 camere,180mp, tere ...

Jucu de Mijloc

5 camere
180 mp
650 mp teren
f.s. 14.430000305176 m
Agenție

3 luni în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

Teren intravilan 1000mp - Jucu de Mijloc

Jucu de Mijloc

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

225.000 €

Casa moderna semifinisata la doar 20 km de cluj ...

Jucu de Mijloc

5 camere
146 mp
474 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
9

235.000 €

Casa individuala de vanzare in jucul de mijloc ...

Jucu de Mijloc

5 camere
165 mp
500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

3 luni în urmă
17

215.000 €

Casa Individuala 3 camere 102mp Teren 617mp Fro ...

Jucu de Mijloc

3 camere
102 mp
617 mp teren
f.s. 33.889999389648 m
Agenție

3 luni în urmă
6

409.000 €
41.81 € / mp

Teren intravilan industrial – 9783 mp | Jucu de ...

Jucu de Mijloc

9.783 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

527.076 €
435.587 €
87.85 € / mp

PROIECT EXCLUSIV - AC | 6 Case individuale I 6 ...

Jucu de Mijloc

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

72.600 €
48.40 € / mp

Teren autorizat Jucu de Mijloc 6 4 2 case

Jucu de Mijloc

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

140.000 €

COMISION 0% Unitate in duplex cu 3 camere, Parc ...

Jucu de Mijloc

3 camere
64,9 mp
160 mp teren
2022
Agenție

5 luni în urmă
3

106.000 €
60.12 € / mp

Teren intravilan 1763mp| Ideal investitie | Fro ...

Jucu de Mijloc

1.763 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

235.000 €

Casă individuală spațioasă de vânzare | Teren 1 ...

Jucu de Mijloc

4 camere
148,04 mp
1.000 mp teren
2025