Proprietăți unice: 185
Proprietari: 28
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
1

125.000 €
46.30 € / mp

Comision 0 %! Teren intravilan 2700 mp, front 1 ...

Gilău

2.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
28

299.900 €

Casă elegantă 210 mp | GILĂU VEST | Lângă pădur ...

Gilău

5 camere
210 mp
578 mp teren
2008
Agenție

2 zile în urmă
2

195.000 €

Casa P+E+M sup. utila 268 mp,teren 750 mp, turi ...

Gilău

9 camere
268 mp
750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
1

125.000 €
46.30 € / mp

Comision 0 %! Teren intravilan 2700 mp, front 1 ...

Gilău

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

277.110 €
30 € / mp

Teren intravilan 9.237 mp de vanzare Gilau | Id ...

Gilău

9.237 mp
9.237 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

289.000 €

Casa individuala, 215 mp utili, teren 700 mp, f ...

Gilău

4 camere
215 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

83.500 €

Apartament cu 2 camere, Gilau, semifinisat cu l ...

Gilău

2 camere
67 mp
Etaj 2 / 3
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

13.500 €
39.24 € / mp

Teren intravilan pentru cabana | Some?u Rece, 2 ...

Gilău

344 mp
344 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

125.000 €
46.30 € / mp

Comision 0 %! Teren intravilan 2700 mp, front 1 ...

Gilău

2.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

128.000 €

PF Vand Apartament cu 3 Camere

Gilău

3 camere
66 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

128.000 €

PF Vand Apartament cu 3 Camere

Gilău

3 camere
66 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
7

129.500 €

Duplex finisat, cu 3 locuri de parcare, ideal p ...

Gilău

3 camere
96 mp
378 mp teren
2007
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

195.000 €

Casă individuală modernă | 127 mp utili | 530 m ...

Gilău

4 camere
127 mp
530 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
5

178.000 €

Casa individuala, teren 583 mp, Gilau

Gilău

4 camere
120 mp
583 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

91.945 €
75.988 €
114.93 € / mp

Teren cu autorizatie de vanzare in Gilau! 800 M ...

Gilău

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
16

260.147 €
214.998 €

Casa noua de vanzare in Gilau! ! 110 MP Util ! ...

Gilău

4 camere
109 mp
800 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

66.085 €
54.616 €
114.93 € / mp

Teren intravilan pentru casa individuala de van ...

Gilău

575 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

291.355 €
240.790 €

Casa individuala , 120 mp , teren 530 mp, Gilau

Gilău

4 camere
120 mp
530 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

277.110 €
739.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 9.237 mp de vânzare – Gilău | ...

Gilău

9.237 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

220.000 €

Casa individuala, 4 camere, 120 mp, 500 mp tere ...

Gilău

4 camere
120 mp
500 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

165.000 €

Casă individuală semifinisată, 5 camere, 115 mp ...

Gilău

5 camere
115 mp
500 mp teren
2024
Agenție

1 lună în urmă
35

219.000 €

Casa de tip Duplex complet mobilat și utilat, î ...

Gilău

4 camere
95,18 mp
184,5 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

1 lună în urmă
11

219.000 €

Duplex, 4 camere, RAR

Gilău

4 camere
110 mp
243 mp teren
2018
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

210.000 €

Casa individuala Gilau

Gilău

4 camere
109 mp
800 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
20

135.000 €

Cabana moderna pe malul lacului Lacul Some?ul C ...

Gilău

4 camere
63 mp
300 mp teren
Individuală
Agenție

2 luni în urmă
4

289.000 €
298.000 €

Casă individuală 215 mp utili, grădină 700 mp, ...

Gilău

5 camere
215 mp
700 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
6

69.000 €

Apartament cu 2 camere, 50 mp, strada Eroilor, ...

Gilău

1 camere
50 mp
2008
5E
Agenție

2 luni în urmă
1

304.500 €
105 € / mp

Teren intravilan, 2900 mp, Gilau

Gilău

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
16

253.979 €
252.877 €

Duplex Modern - Semifinisat - SC 170MP I Comple ...

Gilău

5 camere
170 mp
200 mp teren
2026
Agenție

2 luni în urmă
4

540.000 €
0.50 € / mp

Teren 10800 mp, front 54 m in apropierea Urban ...

Gilău

10.800 mp teren
Construcții