Case Terenuri
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 5
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

58.500 €
11.97 € / mp

Teren Intravilan 4900mp Dabaca - Cluj - Proiect ...

Dăbâca

4.887 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

58.500 €

Casa cu 2 camere si teren 4887mp de vanzare in ...

Dăbâca

2 camere
50 mp
4.887 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

70.000 €

Se vinde casa cu gradina in loc.Dabaca ( Catun ...

Dăbâca

2 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

67.900 €

Casa la ?ara cu livada - lini?te, natura ?i ami ...

Dăbâca

58 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

19.999 €
20.00 € / mp

Teren 1000 mp intravilan + extravilan la drumul ...

Dăbâca

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

110.000 €
20.60 € / mp

Teren intravilan de 5339mp in Luna de Jos, Daba ...

Dăbâca

5.339 mp
5.339 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

50.000 €
55.000 €

Casa de locuit in sat Dabaca jud Cluj

Dăbâca

4 camere
735 mp
735 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 50,000 € și 53.000 €
Agenție

3 luni în urmă
8

135.000 €

Duplex la 30km de Cluj, 200mp construiti si 130 ...

Dăbâca

200 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
4

75.000 €

Casa individuala, jud Cluj

Bădești

La ~5km distanță

2 camere
73 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

17.550 €
16.49 € / mp

Vand 1064 mp teren intravilan Barlea judetul Cl ...

Bârlea

La ~5km distanță

1.064 mp teren
f.s. 12 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

7.000 €
2 € / mp

Vand livada de pruni la Barlea , Com. Cornesti

Bârlea

La ~5km distanță

3.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

65.000 €

Vand casa la tara!

Lujerdiu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

85.000 €

Casa la 45km Cluj sat Stoiana

Stoiana

La ~5km distanță

2 camere
84 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

34.000 €
13.08 € / mp

Teren intravilat Khidea

Chidea

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

70.000 €

Casa tradi?ionala cu teren generos de 3.529 mp ...

Borșa

La ~5km distanță

2 camere
69 mp
3.529 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

67.000 €

Se vinde urgent !! Spatiu Industrial - Vanzare ...

Borșa

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

15.000 €
5 € / mp

Teren extravilan ideal în satul Ciumăfaia, comu ...

Borșa

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
4

80.000 €

Casa cu teren, 3000mp, la 20 de minute de Cluj, ...

Borșa

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
3.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

38.000 €
1 € / mp

Pachet investitie terenuri Bor?a Cluj 37.839 mp ...

Borșa

La ~5km distanță

38.000 mp
38.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

116.400 €
12 € / mp

Teren intravilan 9700 mp Borsa Cluj | privelist ...

Borșa

La ~5km distanță

9.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

22.500 €
25 € / mp

Teren plat, intravilan, 900 mp, toate utilitati ...

Borșa

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

22.500 €
25 € / mp

Teren plat, intravilan, 900 mp, toate utilitati ...

Borșa

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

25.600 €
16 € / mp

Vand teren pentru casa vacanta si cabane

Borșa

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.334 €
29 € / mp

Vand teren intravilan sat Borsa, jud. Cluj, zon ...

Borșa

La ~5km distanță

1.046 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

22.500 €
25 € / mp

Vand teren intravilan in com. Bor?a

Borșa

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
4

29.000 €
29 € / mp

Vand teren intravilan comuna Bor?a, Cluj

Borșa

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Azi
5

75.000 €
2,500.00 € / mp

Vand teren intravilan in Borsa, jud. Cluj 2.600 ...

Borșa

La ~5km distanță

30 mp
30 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
11

36.800 €
16 € / mp

Persoana Fizica vand Teren Cluj - Borsa Catun - ...

Borșa

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

150.000 €
11.85 € / mp

Teren intravilan 12.656 mp cu deschidere mare l ...

Borșa

La ~5km distanță

12.656 mp
12.656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25.000 €

Casa de vanzare.

Tioltiur

La ~5km distanță

2 camere
45 mp