Proprietăți unice: 276
Proprietari: 12
Agenție

Mai mult de un an
12

500.000 €

Casa individuala | 220mp util | Front 12ml | Ga ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
200 mp
340 mp teren
2017
Agenție

Mai mult de un an
7

240.000 €
480 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Someșeni, Cluj-Napoca

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

570.000 €

Casa individuala | 287mp util | Teren 320mp | S ...

Someșeni, Cluj-Napoca

7 camere
287 mp
320 mp teren
2001

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

449.000 €

Casa individuală, P+E în Cartier Someseni-proie ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
300 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
5

399.000 €
380 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Someșeni, Cluj-Napoca

1.050 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

600.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Someseni, Cluj Napo ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
140 mp
500 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

Mai mult de un an
33

575.000 €

Casa Noua Semifinisata in Someșeni, 700mp teren

Someșeni, Cluj-Napoca

5 camere
196 mp
700 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
1

250.000 €

Apartament 4 camere, 100mp, finisat, zona Traia ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
100 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

Mai mult de un an
4

649.000 €

Casa 4 camere Someseni

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
140 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

223.850 €

Apartament 3 camere de vanzare in Someseni, Clu ...

Someșeni, Cluj-Napoca

3 camere
80,3 mp
Etaj 1
2023
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 185,000 € și 229.500 €
Agenție

Mai mult de un an
2

211.000 €
159.61 € / mp

Teren industrial, Someseni

Someșeni, Cluj-Napoca

1.322 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

399.900 €

Casa tip duplex, 170 mp, 4 camere,bucatarie, ho ...

Someșeni, Cluj-Napoca

1 camere
170 mp
216 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
7

184.476 €
152.460 €

Apartament 2 camere, CF, semifinisat, cart Some ...

Someșeni, Cluj-Napoca

2 camere
63,35 mp
Parter / 3
2023
Agenție

Mai mult de un an
9

275.250 €
227.480 €

Apartament 3 camere, semifinisat, 93mp, terasa ...

Someșeni, Cluj-Napoca

3 camere
93,5 mp
Etaj 3 / 3
2023
Agenție

Mai mult de un an
6

134.800 €

Apartament 2 camere decomandate, bloc nou si pa ...

Someșeni, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 3
2017
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 134,800 € și 137.000 €
Agenție

Mai mult de un an
9

280.000 €

Exclusivitate!! Casa de vanzare, 3 camere, curt ...

Someșeni, Cluj-Napoca

3 camere
132 mp
427 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
14

210.000 €

Apartament 3 camere, 69,80 mp, cu parcare subte ...

Someșeni, Cluj-Napoca

3 camere
69,8 mp
Etaj 2
2022
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 210,000 € și 225.000 €
Agenție

Mai mult de un an
4

185.794 €
153.549 €

Apartament de 2 camere 63mp, zona Pod Ira

Someșeni, Cluj-Napoca

2 camere
63,45 mp
Parter / 3
2024
Agenție

Mai mult de un an
8

285.000 €

Casă individuală în zonă liniștită – Someșeni, ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
100 mp
426 mp teren
2014
Agenție

Mai mult de un an
16

560.000 €

Casă individuală 287mp utili, 321mp teren, Some ...

Someșeni, Cluj-Napoca