Proprietăți unice: 404
Proprietari: 19
Agenție

Mai mult de un an
12

530.000 €

Duplex cu 612 mp de teren!

Borhanci, Cluj-Napoca

6 camere
305 mp
612 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
11

360.000 €

Duplex cu arhitectura deosebită , Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
175 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
11

409.999 €

Casa tip duplex, 210 mp utili, zona Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
210 mp
177 mp teren
2E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 409,999 € și 410.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

248.048 €
204.999 €

Ap. 2 camere nou, finisat lângă Baza Sportivă G ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
60,27 mp
Etaj 4 / 7
2024
Agenție

Mai mult de un an
9

223.848 €
184.999 €

Ap. 2 camere finisat lângă Baza Sportivă Gheorg ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 7
2024
Agenție

Mai mult de un an
10

530.000 €

Casa tip duplex | 315mp utili | 612mp teren | B ...

Borhanci, Cluj-Napoca

10 camere
315,64 mp
612 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
19

530.000 €

Casa/ parte duplex in Borhanci suprafață foarte ...

Borhanci, Cluj-Napoca

6 camere
320 mp
500 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
18

1.125.500 €

Vila Panoramică din Borhanci – Premium 0%

Borhanci, Cluj-Napoca

8 camere
320 mp
830 mp teren
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

630.000 €

Casa individuala, cu piscina, pe strada privata ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
445 mp teren
2016
Agenție

Mai mult de un an
11

150.000 €

Apartament 3 camere, 63 mp, balcon 12mp, Borhan ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
63 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
20

630.000 €

Casa smart, homecenter, cu piscina, Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
445 mp teren
2017
Agenție

Mai mult de un an
4

105.000 €
204.68 € / mp

Teren in Borhanci zona strazii Voievodu Gelu

Borhanci, Cluj-Napoca

513 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

410.000 €

Casa cu 4 camere, panorama, zona Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
118 mp
450 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
22

500.000 €

Casa Tip Duplex D + P+ ET, 612 mp teren,situat ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
300 mp
612 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

Mai mult de un an
8

410.000 €

Casa tip duplex 4 camere | La cheie | 122mp uti ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
122 mp
200 mp teren
2021
Agenție

Mai mult de un an
2

135.000 €
385.71 € / mp

Teren 350 mp, Borhanci!

Borhanci, Cluj-Napoca

350 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

275.000 €
150.52 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.827 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

484.000 €

Duplex modern in Borhanci - 191 utii cu 2 parca ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
193 mp
250 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 400,000 € și 484.000 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

82.000 €
112.95 € / mp

Oportunitate teren Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

726 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

244.050 €
150 € / mp

Teren Borhanci, Remenyik Sandor

Borhanci, Cluj-Napoca

1.627 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

740.000 €

Casa individuala cu 6 camere, arhitectura moder ...

Borhanci, Cluj-Napoca

6 camere
420 mp
510 mp teren
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

185.000 €
231.25 € / mp

Teren cu PUZ Cluj-Napoca | Casa individuala | B ...

Borhanci, Cluj-Napoca

800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

530.000 €

Casa in sistem cuplat, 6 camere, Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

6 camere
300 mp
612 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
16

999.000 €

Casa 6 camere de vanzare in Borhanci, Cluj Napo ...

Borhanci, Cluj-Napoca

6 camere
300 mp
1.100 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

951.665 €
786.500 €

Vila in ansamblu exclusivist cu finisaje si dot ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
196 mp
386 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

158.122 €
130.680 €
439.23 € / mp

Teren de vanzare in Borhanci cu PUZ in curs de ...

Borhanci, Cluj-Napoca

360 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

220.000 €
91.59 € / mp

Teren intravilan 2402 mp, cu utilitati, zona So ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2.402 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

980.947 €
810.700 €

Casa pasiva SMART HOUSE finisata, 184 mp utili, ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
184 mp
285 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
9

340.000 €

Exclusiv! Duplex de 120 mp, panorama, zona rezi ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
150 mp teren
2009
Agenție

Mai mult de un an
13

410.000 €

Duplex finisat premium 210 mp utili, 175 mp cur ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
210 mp
300 mp teren
2023