Proprietăți unice: 403
Proprietari: 19
Agenție

8 luni în urmă
9

229.000 €
217.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Borhanci, Clu ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 2
3E
Agenție

8 luni în urmă
4

490.000 €

Casa individuala 5 camere de vanzare | Sopor | ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
152 mp
720 mp teren
1E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 490,000 € și 495.000 €
Agenție

8 luni în urmă
15

245.000 €

Apartatament cu Grădină, 53 + 110 MP, parcare s ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
53,12 mp
Parter
2017

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
9

229.000 €

Apartament 3 camere LUX 70mp BLOC NOU Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 1
2025
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 229,000 € și 237.000 €
Agenție

8 luni în urmă
3

2.060.000 €
200 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borhanci, Cluj-Napoca

10.300 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
28

1.550.000 €

Casa 8 camere de vanzare in Borhanci, Cluj Napo ...

Borhanci, Cluj-Napoca

8 camere
386 mp
2.521 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

8 luni în urmă
6

420.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Borhanci, Cluj Napo ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
115 mp
150 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

8 luni în urmă
20

1.690.000 €

Vila de lux Borhanci | 381 mp utili | Teren 645 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

6 camere
381,9 mp
645 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,690,000 € și 1.800.000 €
Agenție

8 luni în urmă
7

237.000 €
229.000 €

Apartament modern, 3 camere, 70 mp, terasă, com ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 2
4E
Agenție

8 luni în urmă
18

499.999 €

Casa individuala, 200 mp utili, 780 mp teren, z ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
200 mp
780 mp teren
1E
Agenție

9 luni în urmă
11

499.999 €

Casa individuala | 200 mp util | 780mp teren | ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
200 mp
780 mp teren
2005
Agenție

9 luni în urmă
4

285.000 €
350.12 € / mp

Teren 814 mp cu front de 40!

Borhanci, Cluj-Napoca

814 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
14

499.900 €

Casa individuala, 780mp teren, zona TCI

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
200 mp
780 mp teren
f.s. 15 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 499,900 € și 499.999 €
Agenție

9 luni în urmă
9

350.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Borhanci, Cluj Napo ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
119 mp
200 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
6

230.000 €

Apartament 2 camere de vanzare in Borhanci, Clu ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
64 mp
Parter / 3
2018
Agenție

9 luni în urmă
6

223.850 €
185.000 €

Spatiu comecial cu terasa in Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

62 mp utili
3E
Agenție

9 luni în urmă
14

249.000 €
226.36 € / mp

Teren de vânzare cu autorizație de construcție ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

190.000 €

Apartament 2 camere, finisat, mobilat si utilat

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
57 mp
Etaj 1
6E
Agenție

9 luni în urmă
3

110.000 €
75.86 € / mp

Oportunitate investitie! Teren intravilan 1450m ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.450 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

525.000 €
175 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Borh ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
12

765.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Borhanci, Cluj Napo ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
156,75 mp
716 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

9 luni în urmă
11

515.000 €

Borhanci| Proprietate modernă în Borhanci – ser ...

Borhanci, Cluj-Napoca

10 camere
240 mp
430 mp teren
2014
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

430.000 €

Duplex in Borhanci 430000 euro

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
132 mp
330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

139.000 €
109.97 € / mp

Teren intravilan la 500m de Hub-ul Educational ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.264 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

1.700.000 €
221.33 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borhanci, Cluj-Napoca

7.681 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

229.000 €

Apartament 3 camere 94 mp cu parcare subterana ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
94 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

500.000 €

Casa cu 300mp utili, 612mp teren, zona linisti ...

Borhanci, Cluj-Napoca

8 camere
300 mp
612 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
3

370.000 €
7.40 € / mp

Teren intravilan autorizabil pt. casa | 1000mp ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

419.000 €

0% Comision Duplex Borhanci 130 mp utili 240 te ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
130 mp
240 mp teren
f.s. 11 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 419,000 € și 419.999 €
Agenție

10 luni în urmă
1

219.000 €

Spatiu Comercial cu VAD de 90mp, in Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

90 mp utili