Proprietăți unice: 404
Proprietari: 19
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

90.000 €
112.50 € / mp

Teren intravilan Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

800 mp
800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

285.000 €

Spatiu Comercial 103 Mp Finisat Zona Borhanciul ...

Borhanci, Cluj-Napoca

103 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

285.000 €

SPATIU COMERCIAL 103 MP FINISAT ZONA BORHANCIUL ...

Borhanci, Cluj-Napoca

103 mp utili
2016

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

65.000 €
93.26 € / mp

Teren de vanzare in Borhanci 697 mp

Borhanci, Cluj-Napoca

697 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

517.920 €
60 € / mp

vanzare teren sopor sat

Borhanci, Cluj-Napoca

8.632 mp
8.632 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

395.000 €

Oportunitate Investitie! Cabinet Medical/Stomat ...

Borhanci, Cluj-Napoca

152 mp utili
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

475.000 €

Proprietate speciala in Borhanci cu 280mp teren ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
190 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

165.000 €
297.30 € / mp

Teren 455 mp + Cota Drum, Zona Nordului, Borhan ...

Borhanci, Cluj-Napoca

555 mp
555 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

475.000 €

Proprietate speciala in Borhanci cu 280mp teren ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
190 mp
280 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €
99.46 € / mp

Teren intravilan in zona hubului educational, n ...

Borhanci, Cluj-Napoca

553 mp
553 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

700.000 €

Casa individuala cu 5 camere, 110 mp utili si 3 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
350 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

350.000 €

Apartament nou cu 4 camere decomandate, confort ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
95 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

550.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Cluj-Napoca, Borhan ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
193 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

500.000 €

Teren de vanzare in Cluj-Napoca, Borhanci ID 68 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

580.000 €
100 € / mp

P.F. vand teren

Borhanci, Cluj-Napoca

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

205.000 €

Apartament 3 camere 2 bai 70 mp zona C Brancusi

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 2
2019
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

185.000 €

Apartament cu 2 camere in Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
53 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
5

459.000 €

Casa noua, de tip duplex, cu 4 camere, 160 mp u ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
440 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

350.000 €

Apartament cu 4 camere, confort sporit, 96mp, e ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
96 mp
Agenție

1 lună în urmă

700.000 €

Casa individuala cu 5 camere, 110 mp utili si 3 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

0 €

Apartament 3 camere, 2 bai, balcon, bloc nou, B ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

583.700 €
449 € / mp

P.F Vand o parcela de teren intravilan pentru c ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

450.000 €

Oportunitate, Teren 940 mp, HUB Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

f.s. 19 m
Agenție

1 lună în urmă
3

475.000 €

Duplex Borhanci la pre? imbatabil cu 400mp tere ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
158 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

475.000 €

Duplex Borhanci la pret imbatabil cu 400mp tere ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
158 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

475.000 €

Duplex Borhanci la pret imbatabil cu 400mp tere ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
158 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

840.000 €

Teren 7088 mp in Borhanci achizi?ie integrala s ...

Borhanci, Cluj-Napoca

f.s. 100 m
Agenție

1 lună în urmă
3

1.071.000 €
1,000.93 € / mp

Teren pretabil constructie CLINICA MEDICALA

Borhanci, Cluj-Napoca

1.070 mp
1.070 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

517.500 €
150 € / mp

Teren intravilan, 3450 mp, front 23 m, lungime ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3.450 mp
3.450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

1.031.250 €
250 € / mp

Teren intravilan 4125 mp front 22 m lungime 156 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4.125 mp
4.125 mp teren