Case
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

80.000 €

Casa cu teren generos în Ceanu Mic – 1.700 mp, ...

Ceanu Mic

2 camere
50 mp
1.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

104.000 €

Proprietate cu potential: casa cu teren 938 mp ...

Ceanu Mic

3 camere
100 mp
938 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
30

103.000 €

Casa de vanzare, teren 2377mp, Ceanu Mic, judet ...

Ceanu Mic

3 camere
221 mp
2.377 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
7

98.000 €

Casa in sat Ceanu Mic 1550 mp

Ceanu Mic

95 mp
1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

98.000 €

Casa 1.550 mp com.Tureni sat Ceanu Mic (Interse ...

Ceanu Mic

3 camere
95 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

80.000 €

Casa Ceanu Mic,20km Cluj,1700 mp

Ceanu Mic

20 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

113.480 €

Casa de vanzare judetul Cluj comuna Tureni sat ...

Ceanu Mic

4 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

70.000 €

Casa de vanzare Ceanu Mic

Ceanu Mic

3 camere
1.562 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
13

219.990 €

Casa de vanzare | 4 camere, 3 bai | Teren 500 m ...

Tureni

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

175.000 €

Casa renovabila, teren 4400 mp, Tureni

Tureni

La ~5km distanță

3 camere
119 mp
4.340 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

70.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan, Tureni

Tureni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Intravilan
Agricol

Agenție

11 luni în urmă
16

350.000 €

Casa spatioasa 160mp, cu 6 camere si 2150 mp te ...

Tureni

La ~5km distanță

6 camere
160 mp
2.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

360.000 €

Casa 6 camere cu teren generos de vanzare in Tu ...

Tureni

La ~5km distanță

5 camere
320 mp
3.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
11

315.000 €

Casa 6 camere de vanzare in Tureni

Tureni

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
2.031 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

150.000 €
8.29 € / mp

Vand sau schimb teren in Tureni - Turda

Tureni

La ~5km distanță

18.100 mp teren
f.s. 280 m
Agenție

9 luni în urmă
2

245.000 €
49 € / mp

De vanzare teren intravilan in comuna Tureni pe ...

Tureni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

185.000 €

Casa moderna de vanzare in Tureni, 147 mp utili ...

Tureni

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
805 mp teren
2000
Agenție

9 luni în urmă
2

100.000 €
90.91 € / mp

Teren intravilan in Tureni, pentru casa sau dup ...

Tureni

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

20.000 €
10 € / mp

Teren extravilan Tureni 2000mp

Tureni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 16 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
20

119.000 €

Casa individuala de vanzare | 269 mp | Teren 1. ...

Tureni

La ~5km distanță

165 mp
1.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

42.989 €
95.74 € / mp

Teren de construit, acces asfaltat, 449mp

Tureni

La ~5km distanță

449,03 mp
449,03 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
12

230.000 €

Casa de vanzare confort ?i lini?te

Tureni

La ~5km distanță

4 camere
85 mp
Agenție

5 luni în urmă
1

130.000 €
44.13 € / mp

Teren de vanzare, de 2946 mp si casa de 68 mp i ...

Tureni

La ~5km distanță

2.946 mp
2.946 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

200.000 €

Casa semifinisata individuala 100 mp utili, ter ...

Tureni

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
903 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
16

120.000 €
40.73 € / mp

Refugiu autentic aproape de Cluj 2.946 mp teren ...

Tureni

La ~5km distanță

2.946 mp
2.946 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

90.000 €
32.14 € / mp

Exclusivist! Teren intravilan de 2800mp cu casc ...

Tureni

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

150.000 €
50.92 € / mp

OPORTUNITATE!!! Teren Intravilan | 2946 Mp | T ...

Tureni

La ~5km distanță

2.946 mp teren
f.s. 22.799999237061 m
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
20

480.000 €

COMISION 0! Casa pe 3 niveluri+teren 3650mp, zo ...

Tureni

La ~5km distanță

270 mp
4.015 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.115.000 €
29.97 € / mp

Teren industrial de vanzare – deschidere direct ...

Tureni

La ~5km distanță

37.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

210.000 €

Casa de vanzare in Tureni- suprafata utila 140 ...

Tureni

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
500 mp teren
2025