Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

10 luni în urmă
1

30.000 €
75 € / mp

De vanzare teren de 400mp cu vedere la lacul B ...

Bălcești (Beliș)

400 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

22.000 €
58.82 € / mp

Teren intravilan, Balcesti, view spectaculos!

Bălcești (Beliș)

374 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

135.000 €

Casa de vanzare in Balce?ti

Bălcești (Beliș)

700 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

145.000 €
140.000 €

Vand cabana la Belis

Bălcești (Beliș)

4 camere
120 mp
600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

70.000 €

Vand cabana imbinata in sistem lego si teren

Poiana Horea

La ~5km distanță

25 mp
2.543 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

74.800 €
4.60 € / mp

Teren extravilan la Poiana Horea - Belis - 16.0 ...

Poiana Horea

La ~5km distanță

16.257 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

119.999 €

Vand casa in Poiana Horea ,Beli?,jude?ul Cluj

Poiana Horea

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
1.578 mp teren

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

30.090 €
30.03 € / mp

Teren intravilan cu PUZ – Smida, zonă montană s ...

Smida

La ~5km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

La ~5km distanță

6.128 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

La ~5km distanță

6.128 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

37.000 €

Cabana A-Frame de poveste in Poiana Horea Munti ...

Poiana Horea

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
8

63.000 €
24.68 € / mp

Teren intravilan

Smida

La ~5km distanță

2.553 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
3

45.954 €
18 € / mp

Teren intravilan

Smida

La ~5km distanță

2.553 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

17.499 €
18.66 € / mp

Teren cu Puz pe aprobat, CF, C.U, loturi Poiana ...

Poiana Horea

La ~5km distanță

938 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
20

165.900 €

Refugiu în natură – 2 cabane A Frame în Smida, ...

Smida

La ~5km distanță

8 camere
230 mp
1.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

65.000 €

Cabana A-Frame semifinisată în Smida – 115 mp u ...

Smida

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
700 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
15

105.000 €

Cabană A-Frame finisată, Smida, 115 mp utili, t ...

Smida

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
700 mp teren
2025
Agenție

11 luni în urmă
4

20.000 €
20.99 € / mp

Teren de vânzare în Beliș, sat Giurcuța de Jos

Giurcuța de Jos

La ~5km distanță

953 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

280.000 €

Investitie la cheie in Belis – cabana cu 6 came ...

Beliș

La ~5km distanță

6 camere
382 mp
1.300 mp teren
1E
Agenție

11 luni în urmă
12

650.000 €

Cabana din lemn rotund 115 mp + 14.715 mp Teren ...

Beliș

La ~5km distanță

115 mp
14.715 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

127.999 €
135.999 €

Casa de vacanta in curs de modernizare in Belis ...

Beliș

La ~5km distanță

5 camere
126 mp
820 mp teren
1973
Agenție

Mai mult de un an
5

145.000 €
52.67 € / mp

Teren de vanzare 2.753m²/52€ m² lac Belis, la G ...

Beliș

La ~5km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
23

279.980 €

2 CASE 324 MP UTILI | TEREN 800 MP | BELIS

Beliș

La ~5km distanță

8 camere
324 mp
800 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

11 luni în urmă
3

476.000 €
29.99 € / mp

Oportunitate investitie la Belis-Fantanele. Ter ...

Beliș

La ~5km distanță

15.871 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
10

222.000 €
225.000 €

Complex de doua cabane de vanzare

Beliș

La ~5km distanță

10 camere
350 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

180.000 €
190.000 €

Casa de vanzare Belis

Beliș

La ~5km distanță

4 camere
383 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

155.000 €

Vand cabana belis

Beliș

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

155.000 €

Vand cabana belis

Beliș

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

500.000 €
46.24 € / mp

Teren intravilan 10.814 mp cu PUZ aprobat – Bel ...

Beliș

La ~5km distanță

10.814 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
21

397.803 €
7 € / mp

Eco Retreat Land in Apuseni Romania - Poiana Ho ...

Beliș

La ~5km distanță

56.829 mp teren
Pădure
Intravilan