Case Terenuri
Proprietăți unice: 50
Proprietari: 6
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

299.000 €
302.900 €

Casa eleganta,zona centrala Aiton,cu ciubar,gra ...

Aiton

4 camere
136 mp
1.496 mp teren
1979
Agenție

2 luni în urmă
5

185.000 €

Casa de vanzare Aiton

Aiton

4 camere
94 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
23

325.000 €

Casa individuala 256 mp utili, teren 2000 mp, A ...

Aiton

4 camere
256 mp
2.000 mp teren
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
11

230.000 €

Casa individuala 91mp util | Teren 2382mp | Fro ...

Aiton

2 camere
91 mp
2.382 mp teren
1964
Agenție

5 luni în urmă
1

174.000 €
36.15 € / mp

Teren 4813 mp utili zona Aiton

Aiton

4.813 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

73.000 €
71.78 € / mp

Teren intravilan autorizat casa individuala 101 ...

Aiton

1.017 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

75.000 €
23.64 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 3172mp, AITON - Bi ...

Aiton

3.172 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

220.000 €

Duplex spatios 150 mp, teren 800 mp, carport pe ...

Aiton

4 camere
150 mp
800 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
3

227.150 €
55 € / mp

Teren intravilan cu casa renovabila | 4130mp te ...

Aiton

4.130 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

230.000 €

Unitate duplex | 4 camere | 150mp utili | 800 ...

Aiton

4 camere
150 mp
800 mp teren
2024
Agenție

11 luni în urmă
5

299.000 €

Casa noua Aiton, 181 mp utili, teren 1000 mp

Aiton

5 camere
181 mp
1.000 mp teren
2024
Agenție

11 luni în urmă
6

155.000 €
62 € / mp

Teren intravilan cu casa renovabila | 2500mp te ...

Aiton

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

89.900 €
59.93 € / mp

Teren intravilan de vanzare Aiton, judetul Cluj ...

Aiton

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

108.980 €

CASA 4 CAMERE 141 MP UTILI CURTE LIBERA 1688 M ...

Aiton

4 camere
141 mp
1.839 mp teren
f.s. 32.540000915527 m
Agenție

Mai mult de un an
11

180.000 €

Casa individuala Aiton

Aiton

3 camere
95 mp
592 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
13

150.000 €
73.89 € / mp

Ocazie! Teren intravilan cu utilități in Aiton ...

Aiton

2.030 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
29

325.000 €

Casa cu 4 camere | 256 mp utili | 2000 mp teren ...

Aiton

4 camere
256 mp
2.000 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
10

55.000 €
458.33 € / mp

Teren autorizat, 15 km de Cluj, sat Aiton

Aiton

682 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
33

325.000 €

COMISION 0% Vanzare Casa PREMIUM SU-256mp, tere ...

Aiton

4 camere
256 mp
2.000 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

1 săptămână în urmă
3

80.000 €
80 € / mp

Teren 1000 mp in sat Rediu la 18 km de Cluj-Nap ...

Aiton

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
72.05 € / mp

Teren de vanzare Aiton cu Ac

Aiton

694 mp
694 mp teren
f.s. 6 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

168.000 €
54.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare Aiton

Aiton

3.055 mp
3.055 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

3 săptămâni în urmă

185.000 €

Casa de vanzare Aiton

Aiton

4 camere
94 mp
600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

39.500 €
56.43 € / mp

Teren intravilan Rediu/ asfalt

Aiton

700 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

92.000 €
50.19 € / mp

Teren intravilan cu panorama - 1833mp - Rediu c ...

Aiton

1.833 mp
1.833 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

168.000 €
54.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare Aiton

Aiton

3.055 mp
3.055 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

135.000 €
50 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan in ...

Aiton

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
72.05 € / mp

Teren de vanzare Aiton cu Ac

Aiton

694 mp
694 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

245.000 €

Casa individuala moderna in sat Rediu

Aiton

6 camere
130 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

140.000 €

Casa renovabila de vanzare cu teren de 2100 mp

Aiton

5 camere
94 mp
2.100 mp teren