Case
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €

Vand casa in Varadia, Cara?-Severin!

Var

7 camere
600 mp
60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

98.000 €

Casa de vanzare VAR

Var

4 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

43.000 €

Casa Varadia

Var

1.300 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
12

139.900 €

Casa 4 camere de vanzare in Suceagu

Cicleni

La ~5km distanță

4 camere
107 mp
1.376 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

5 luni în urmă
4

135.856 €
0.68 € / mp

Teren extravilan agricol de 20 ha lângă Caranse ...

Glimboca

La ~5km distanță

199.788 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

95.500 €

Casa de vanzare Glimboca, jud Cara?-Severin

Glimboca

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
500 mp teren

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

97.900 €

Comision 0 - Casa cu spatiu comercial si teren ...

Glimboca

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
2.877 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

85.000 €

Vand casa comuna Glimboca

Glimboca

La ~5km distanță

4 camere
162 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

55.000 €

Vand casa in Obreja

Obreja

La ~5km distanță

3 camere
900 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

90.000 €

Vand casa renovata sau schimb cu apartament zon ...

Obreja

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

80.000 €

Casa de vanzare

Obreja

La ~5km distanță

3 camere
170 mp
1.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
21

210.000 €

RESTAURANT DE VÂNZARE-COM. OBREJA\SAT IAZ\CARAȘ ...

Obreja

La ~5km distanță

200 mp utili
1.500 mp teren
2021
Agenție

Mai mult de un an
36

220.000 €

Iaz, Casa la Curete, 9 Camere, Teren 2892 Mp

Iaz

La ~5km distanță

9 camere
480 mp
2.892 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75.000 €

Vand urgent casa sat Iaz com Obreja

Iaz

La ~5km distanță

168 mp
Agenție

11 luni în urmă
6

10.000 €
6.67 € / mp

Iaz, Teren Intravilan, 20 euro Mp

Iaz

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

16 ore în urmă
18

54.000 €

Iaz, Casa + Teren 822mp

Iaz

La ~5km distanță

3 camere
143 mp
822 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

65.000 €

Casa spa?ioasa in Zerve?ti la 5km de Caransebe? ...

Zervești

La ~5km distanță

1.585 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

50.000 €

Casa de vanzare Zerve?ti

Zervești

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
1.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

8.000 €
5.71 € / mp

Teren de vanzare Zervesti

Zervești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren agricol de vanzare, acces asfaltat

Turnu Ruieni

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

165.000 €

CASA\ VILA 6 CAMERE, LA MUNTELE MIC,JUD. CARA?- ...

Turnu Ruieni

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
250 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

99.900 €
9.99 € / mp

Vand teren Caransebeș

Caransebeș

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

38.000 €
20.42 € / mp

Teren Intravilan Constructii Caransebes - zona ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

1.861 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

73.500 €

Apartament cu 4 camere, decomandat, la etaj 3, ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 3
82
Agenție

3 luni în urmă
3

100.000 €

Se vinde casa moderna, luminoasa, aflata in sta ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

4 camere
104 mp
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 100,000 € și 125.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

200.000 €

Vand casa P+1- 325 mp, anexa 225 ?i 1100 mp ter ...

Caransebeș

La ~5km distanță

5 camere
325 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.000 €

Casa de vanzare. Intrarea este comuna

Caransebeș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

35.000 €

Vand garsoniera.

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

29.000 €

Vand Garsoniera 25mp, Pipirig-Sala Polivalenta ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

53.000 €

Vand apartament nou in Splai Sebe?, zona rezide ...

Caransebeș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp