Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

150.000 €

Cladire cu multiple destinatii in zona stavila ...

Stăvila, Reșița

562 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

50.000 €

Spatiu depozitare, productie, Stavila, ID 644

Stăvila, Reșița

234 m (3 min)

140 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

110.000 €

Vand casa zona Stavila

Stăvila, Reșița

3 camere
154 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
19

88.000 €

Resita Casa Cocheta Cartier Stavila

Stăvila, Reșița

6 camere
110 mp
242 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

35.000 €

Casa de vanzare in Resita

Stăvila, Reșița

60 mp
540 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

35.000 €
131.09 € / mp

Resita Lot de Casa, 267 Mp.Zona Stavila

Stăvila, Reșița

267 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

140.000 €

Imobil de vanzare

Stăvila, Reșița

6 camere
562 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

35.000 €
2.03 € / mp

Resita, Teren Extravilan, Pretabil pentru Fotov ...

Marginea, Reșița

La ~5km distanță

17.265 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

22.000 €

Resita Apt.Etj.1 Curte Comuna

Marginea, Reșița

La ~5km distanță

2 camere
77 mp
Etaj 1
1980
Agenție

3 luni în urmă
22

54.500 €

Resita, 2 Cam,Cf.1, Decom.+Garaj, Marginea

Marginea, Reșița

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 2
1975

Agenție

3 săptămâni în urmă
10

93.000 €

Casa langa Gradina Zoologica

Muncitoresc, Reșița

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
400 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

160.000 €

Casa 4 camere

Muncitoresc, Reșița

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
300 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

1 lună în urmă
16

69.500 €

Resita Casa Cartier Muncitoresc

Muncitoresc, Reșița

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
300 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

3 luni în urmă
18

125.000 €

Resita Casa Muncitoresc Zona Fosta Baie Comuna ...

Muncitoresc, Reșița

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
180 mp teren
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

23.000 €

Resita Apartament la Casa,Etj.1

Muncitoresc, Reșița

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Etaj 1
1965
Agenție

Mai mult de un an
10

95.000 €

Casa 4 camere, Muncitoresc

Muncitoresc, Reșița

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
300 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

11 luni în urmă
12

87.000 €

Comision 0%, casa 3 camere decomandate in Munci ...

Muncitoresc, Reșița

La ~5km distanță

3 camere
98 mp