Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
6

295.000 €
75.03 € / mp

Teren intravilan cu iesire la Dunare | Clisura ...

Liborajdea

3.932 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

203.900 €

Cabana din piatra de codru si busteni pe Clisur ...

Liborajdea

4 camere
312 mp
Agenție

10 luni în urmă
5

123.600 €
74.91 € / mp

Teren intravilan cu iesire la Dunare | Clisura ...

Liborajdea

1.650 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Azi
10

315.250 €
65 € / mp

Vand teren la Dunare

Liborajdea

4.850 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi
7

40.950 €
7 € / mp

Teren de vanzare 5.850 mp Poieni?a de vis la 2 ...

Crușovița

La ~5km distanță

5.850 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
0.64 € / mp

🌳 Oportunitate de Investiție: Teren Extravilan ...

Sichevița

La ~5km distanță

47.000 mp teren
f.s. 63 m
Pădure
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
5

123.600 €
74.91 € / mp

Teren intravilan cu iesire la Dunare | Clisura ...

Sichevița

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
18

204.900 €

Casa de vacanta/pensiune cu teren de 3780mp | C ...

Sichevița

La ~5km distanță

6 camere
170 mp
3.780 mp teren
f.s. 34 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

124.000 €

Casă în locație exclusivă, cu vedere spectaculo ...

Sichevița

La ~5km distanță

4 camere
124 mp
60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €
0.64 € / mp

Oportunitate de Investi?ie: Teren Extravilan Ge ...

Sichevița

La ~5km distanță

47.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

188.500 €
65 € / mp

Vand teren cu iesire la Dunare

Sichevița

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

75.000 €
30 € / mp

Teren intravilan Clisura Dunarii

Sichevița

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
17

250.000 €

COMPLEX 5 CABANE DIN LEMN CU ACCES LA DUNARE + ...

Gornea

La ~5km distanță

5 camere
222 mp
2.693 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
9

75.000 €
57.69 € / mp

teren de vanzare Clisura dunarii

Gornea

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
24

203.900 €

Cabana din piatra de codru si busteni pe Clisur ...

Sfânta Elena

La ~5km distanță

6 camere
265 mp
3.780 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

203.900 €

Cabana din piatra de codru si busteni pe Clisur ...

Coronini

La ~5km distanță

6 camere
312 mp
3.780 mp teren
Agenție

9 luni în urmă

19.800 €
12 € / mp

ssi5128, Teren intravilan Clisura-Dunarii, Coro ...

Coronini

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

25.000 €
9.44 € / mp

AC019 Teren la Dunare 2647 25.000Euro

Coronini

La ~5km distanță

2.647 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

15.000 €
12.55 € / mp

AC018 Teren Dunare 1195mp Vedere la Dunare 15.0 ...

Coronini

La ~5km distanță

1.195 mp teren
Dezvoltator

10 luni în urmă
2

76.960 €
10.25 € / mp

Vanzare teren Moldova Noua

Moldova Nouă

La ~10km distanță

7.510 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

64.000 €

Casa de vanzare Moldova Noua, Cara?-Severin

Central, Moldova Nouă

La ~10km distanță

4 camere
737 mp
Agenție

5 luni în urmă
17

30.000 €

Apartament 3 cam. et. 2 in Moldova Nou #259;

Central, Moldova Nouă

La ~10km distanță

3 camere
57 mp
Etaj 2 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

23.000 €

Apartament de vanzare bl.22 sc.1 et.4

Central, Moldova Nouă

La ~10km distanță

2 camere
Etaj 4
1000
Agenție

5 luni în urmă
5

110.000 €

Vand casa in Moldova Noua

Central, Moldova Nouă

La ~10km distanță

5 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

30.000 €

Apartament 3 camere

Central, Moldova Nouă

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 4
1975
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

36.000 €

Vanzare apartament cu 2 camere in Moldova Noua

Moldova Nouă

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
1977
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.500 €

Vand casa in Moldova veche

Moldova Nouă

La ~10km distanță

3 camere
120 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

210.000 €
87.50 € / mp

Teren la Dunare 2400Mp cu utilitati

Central, Moldova Nouă

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

24.000 €

Moldova Noua, Apartament 2 cam. complet mobilat ...

Moldova Nouă

La ~10km distanță

2 camere
40,97 mp
Etaj 2 / 2
1975
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

39.000 €

vand casa 8n Moldova veche

Central, Moldova Nouă

La ~10km distanță

3 camere
80 mp