Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

23.700 €

Vand Casa par?ial renovata

Feneș

2 camere
70 mp
180 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri

60.000 €

Vand casa Rusca Montana CS

Rusca

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
823 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

60.000 €

Vand casa cu teren Rusca Montana, CS

Rusca

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

280.000 €

De vanzare Cabana in Carpatii Meridionali, lang ...

Rusca

La ~5km distanță

7 camere
480 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
12

25.000 €

CASA INDIVIDUALA LA GRI 4CAMERE \RUSCA MONTANA ...

Rusca

La ~5km distanță

4 camere
104 mp
563 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65.000 €

Casa de vacanta de vanzare Rusca Montana

Rusca

La ~5km distanță

4 camere
224 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

65.000 €

Casa de vanzare Rusca Montana

Rusca

La ~5km distanță

4 camere
224 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

22.000 €

Casu?a la munte, zona superba!

Rusca

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

65.000 €

Cabana de vanzare, complet mobilata, ideala pen ...

Rusca

La ~5km distanță

224 mp
899 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

17.900 €

Comision 0 - Teren 3342 mp cu casa in Rusca Mon ...

Rusca

La ~5km distanță

2 camere
234 mp
3.342 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

13.647 €
11.97 € / mp

Teren intravilan

Armeniș

La ~5km distanță

1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

10.522 €
11.97 € / mp

Teren intravilan

Armeniș

La ~5km distanță

879 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

10.522 €
11.97 € / mp

Teren intravilan

Armeniș

La ~5km distanță

879 mp
879 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

13.647 €
11.97 € / mp

Teren intravilan

Armeniș

La ~5km distanță

1.140 mp
1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

65.000 €

casa de vanzare la ?ara,cu 5 dormitoare

Armeniș

La ~5km distanță

6 camere
1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

17.500 €
1.71 € / mp

Teren Rusca - Caras Severin

Teregova

La ~5km distanță

10.246 mp
10.246 mp teren
Bancă
Comision 0%

3 luni în urmă
2

17.500 €
1.71 € / mp

Teren Rusca - Caras Severin

Teregova

La ~5km distanță

10.246 mp teren
f.s. 20 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

60.000 €

Casa de vinzare in comuna Teregova

Teregova

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

37.500 €

Comision 0 - Casa accesibila cu 2 camere Terego ...

Teregova

La ~5km distanță

2 camere
74 mp
296 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €

Sadova Veche, Casa la Sosea, cu Teren 3251Mp

Sadova Veche

La ~10km distanță

4 camere
81 mp
3.251 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

2 luni în urmă
18

110.000 €
76.44 € / mp

Teren intravilan de 1439 mp in Urseni Jud Timis

Slatina-Timiș

La ~10km distanță

1.439 mp
1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

50.000 €

Casa 3 camere ?i beci in Slatina-Timi? jud CS

Slatina-Timiș

La ~10km distanță

3 camere
6.100 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

21.500 €

Casa de vanzare!

Domașnea

La ~10km distanță

200 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

45.000 €
49.800 €

Vand casa in Doma?nea cu patru camere. (30 km d ...

Domașnea

La ~10km distanță

4 camere
171 mp
1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
17

75.000 €

Valisoara, Casa la curte si Teren 3040 Mp, 10 m ...

Vălișoara

La ~15km distanță

5 camere
750 mp
3.040 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

20.000 €

Vand casa in Bogaltin,pentru mai multe detalii ...

Bogâltin

La ~15km distanță

3 camere
12 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

3.100 €

La munte Teren de 1400 MP.Cabana 11 MP

Macoviște (Cornea)

La ~15km distanță

1 camere
1.400 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

80.000 €
20.31 € / mp

Teren intravilan 3.939 mp Brebu Nou–Trei Ape, l ...

Brebu Nou

La ~20km distanță

3.939 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
14

99.900 €
14.50 € / mp

Teren Intravilan in zona Trei Ape, 6889 Mp., 14 ...

Brebu Nou

La ~20km distanță

6.889 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

79.500 €
27.63 € / mp

De vanzare teren in Brebu Nou 2877 mp

Brebu Nou

La ~20km distanță

2.877 mp teren
Construcții