Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

125.990 €
15.06 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan 8364 MP in Divici ...

Divici

8.364 mp teren
f.s. 111.41000366211 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
25

690.000 €

RECO PENSIUNE DE VANZARE IN JUDETUL CARAS SEVER ...

Divici

500 mp utili
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

20.000 €
22.22 € / mp

Teren de vanzare pe malul Dunarii Divici, Cara? ...

Divici

900 mp
900 mp teren
f.s. 15 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

37.500 €
12.93 € / mp

Teren la malul Dunarii, in zona Divici, 2900mp, ...

Divici

2.900 mp
2.900 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

32.000 €
15.24 € / mp

Teren la malul Dunarii, 2100mp, pret negociabil ...

Divici

2.100 mp
2.100 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

20.000 €

Teren de vanzare pe malul Dunarii Divici, Cara? ...

Divici

f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
9

1.111.000 €
9.26 € / mp

Teren, 120000mp, Insula Calinovat, Moldova Noua

Divici

120.000 mp teren
f.s. 2004 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

34.000 €
17 € / mp

Vand teren

Divici

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
19

22.500 €

CASA 2 CAMERE BELOBRESCA (493 MP)

Belobreșca

La ~5km distanță

2 camere
94 mp
493 mp teren
1970
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

98.000 €
11.72 € / mp

Teren extravilan 8364 mp, Divici

Pojejena

La ~10km distanță

8.364 mp
8.364 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

1.111.000 €
9.26 € / mp

Teren, 120000mp, Insula Calinovat, Moldova Noua

Pojejena

La ~10km distanță

120.000 mp
120.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

32.500 €

Casa de Vanzare

Pojejena

La ~10km distanță

250 mp
650 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

32.000 €
15.24 € / mp

Teren la malul Dunarii, 2100mp, pret negociabil ...

Pojejena

La ~10km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

37.500 €
12.93 € / mp

Teren la malul Dunarii, in zona Divici, 2900mp, ...

Pojejena

La ~10km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

62.000 €

Casa 3 camere + teren in Pojejena, jud. Caras S ...

Pojejena

La ~10km distanță

3 camere
160 mp
1.642 mp teren
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

42.000 €

Apartament 2 camere Lidl Prelungirea Ferentari ...

Baziaș

La ~10km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 4 / 4
1971
Agenție

2 luni în urmă
7

115.000 €
1.50 € / mp

Teren extravilan in Bazias, cu vedere la Dunare

Baziaș

La ~10km distanță

76.734 mp teren
f.s. 18 m
Pădure
Extravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

109.000 €

Zlatita Caras Severin Constructie Multipla Comi ...

Zlatița

La ~10km distanță

15 camere
700 mp
1.971 mp teren
f.s. 34 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

60.000 €
20.34 € / mp

Teren frumos cu deschidere la Dunare

Măcești

La ~10km distanță

2.950 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
8

29.300 €

Apartament 2 camere in zona centrala Moldova No ...

Măcești

La ~10km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă
13

23.500 €

Apartament 2 camere ultracentral in Moldova Nou ...

Măcești

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

29.300 €

Apartament 2 camere in zona centrala Moldova No ...

Măcești

La ~10km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4
Agenție

Mai mult de un an
13

97.000 €

DUPLEX P+1+M CU TERASE | TEREN TOTAL 2.306 MP i ...

Măcești

La ~10km distanță

8 camere
272 mp
4 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

39.216 €
12 € / mp

Macesti jud. CS - Teren extravilan de vanzare - ...

Măcești

La ~10km distanță

3.268 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
7

115.000 €
1.50 € / mp

Teren extravilan in Bazias, cu vedere la Dunare

Socol

La ~10km distanță

76.734 mp
76.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

60.000 €

Vand casa comuna Socol, jude? Caras Severin

Socol

La ~10km distanță

5 camere
150 mp
430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

18.000 €

Casa de vanzare in Socolari

Socol

La ~10km distanță

Agenție

11 luni în urmă
20

95.000 €

Socolari, Vila P+1, 24 incaperi, 1439mp Teren, ...

Socol

La ~10km distanță

809 mp
1.439 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

64.900 €
9.14 € / mp

COMISION 0% - Teren la DUNARE in Caras-Severin

Socol

La ~10km distanță

7.100 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

110.000 €
50 € / mp

COMISION 0% Teren in Caras Severin, Lipit de pr ...

Moldova Veche

La ~15km distanță

2.200 mp teren
f.s. 30 m