Case Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
17

54.000 €
7.51 € / mp

Teren extravilan de 7.000 mp langa Paltini?

Carașova

7.194 mp
7.194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

97.000 €

Casa cu 3 camere in Carasova | negociabil

Carașova

3 camere
200 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €

Vand casa in Garli?te

Gârliște

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

170.000 €

Casa cu ferma si pamanturi de vanzare

Gârliște

La ~5km distanță

5 camere
190 mp
70.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €

Casa de vanzare in Garli?te

Gârliște

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
1.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

38.000 €

Vand casa de vacanta

Iabalcea

La ~5km distanță

38 mp
809 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

7.000 €
1.23 € / mp

Vand teren Intrare spre Iabalcea

Iabalcea

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

7.000 €
0.61 € / mp

Vand 2 parcele de 5700 mp zona Iabalcea

Iabalcea

La ~5km distanță

11.400 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

250.000 €

Vila unica, 520 utili, in inima judetului Caras ...

Clocotici

La ~5km distanță

12 camere
520 mp
470 mp teren
1970
Agenție

7 luni în urmă
6

27.000 €

Clocotici Lot de Casa cu amprenta, apa, curent, ...

Clocotici

La ~5km distanță

30 mp
576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

35.000 €

Casa de vanzare,Comuna Goruia,loc.Goruia,Cara? ...

Goruia

La ~5km distanță

3 camere
1.300 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

8.900 €
6.36 € / mp

Vand loc de casa Goruia

Goruia

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

32.000 €

Casa 3 camere Goruia,vanzare sau schimb ID 970

Goruia

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

49.000 €

Vand casa 3 cam.in Doman

Doman

La ~10km distanță

3 camere
98 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
28

275.000 €

Comision 0%, casa/pensiune 15 camere, zona frum ...

Lendt, Reșița

La ~10km distanță

15 camere
720 mp
720 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

40.000 €

Apartament 2 camere la casa, curte comuna, Lend ...

Lendt, Reșița

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Parter / 1
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12.000 €

Vand casa la un super pre? !!!

Lendt, Reșița

La ~10km distanță

2 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
40

243.000 €

Resita Vila si Pensiune P+2+Mansd.827 Mp.Comisi ...

Lendt, Reșița

La ~10km distanță

14 camere
727 mp
720 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

218.700 €
38 € / mp

Teren intravilan ideal si de investitie, in Loc ...

Lendt, Reșița

La ~10km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €

Resita Casa 2 Garaje Zona Lendt

Lendt, Reșița

La ~10km distanță

4 camere
130 mp
226 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

149.000 €

Casa 5 camere zona Lend langa strand

Lendt, Reșița

La ~10km distanță

5 camere
160 mp
700 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

160.000 €

mobil mixt: locuință + spații comerciale | Reși ...

Lendt, Reșița

La ~10km distanță

556 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

210.000 €

Casa in zona Lend din caramida arsa, 300 mp uti ...

Lendt, Reșița

La ~10km distanță

5 camere
300 mp
516 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
22

70.000 €

Resita Casa 2 Garaje Zona Lendt

Lendt, Reșița

La ~10km distanță

4 camere
130 mp
226 mp teren
1980
Agenție

10 luni în urmă

75.000 €

Ap. 3 camere, Centru

Centrul Civic, Reșița

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 6 / 8
1980
Agenție

9 luni în urmă
1

48.000 €
60 € / mp

Teren aproape de centru-pretabil pentru casa, ...

Centrul Civic, Reșița

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

95.000 €

Hale de vanzare pe drumul Lupacului

Centrul Civic, Reșița

La ~10km distanță

192 mp utili
1970
Agenție

10 luni în urmă
8

1 €

spatii servicii zona centrala

Centrul Civic, Reșița

La ~10km distanță

1 mp utili
2E
2000
Agenție

10 luni în urmă
10

220.000 €

Casa 6 camere, Centru

Centrul Civic, Reșița

La ~10km distanță

6 camere
250 mp
300 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
4

49.900 €

Casa in Poiana Golului cu priveliste frumoasa s ...

Centrul Civic, Reșița

La ~10km distanță

53 mp
495 mp teren