Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
12

37.000 €
22.22 € / mp

Vand teren 1665 mp

Bratova

1.665 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

45.000 €

Vand casa in Tarnova

Târnova

La ~5km distanță

2 camere
1.200 mp
Agenție

4 luni în urmă
15

39.900 €

Vand Casa in Tarnava strada principala

Târnova

La ~5km distanță

3 camere
1.233 mp
1.079 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

35.000 €

Casa de vanzare in Tarnova, jud. Caras-Severin ...

Târnova

La ~5km distanță

3 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

30.000 €

Vand casa ?i teren intravilan in comuna Tarnova ...

Târnova

La ~5km distanță

4 camere
119 mp
1.032 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

57.000 €

Investi?ie in natura > 2 case restaurate cu pot ...

Târnova

La ~5km distanță

2 camere
110 mp
20.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

50.000 €

Ap. 2 camere, decomandat, C Caransebesului

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Parter / 4
1982
Agenție

Mai mult de un an
11

299.000 €
11.28 € / mp

Teren 26500mp investitie dezvoltator imobiliar ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

26.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

51.102 €
34 € / mp

Atentie! Comision 0%! Teren 1503 mp in cea mai ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

1.503 mp teren
f.s. 44 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
7

24.900 €
10.55 € / mp

Teren 2360mp, KM 6, ID 978

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

2.360 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

340.000 €

Resita Vila cu Teren 2600 Mp Calea Caransebesul ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

13 camere
185 mp
2.595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

39.900 €

Vand apartament 2 camere

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 3
1975
Agenție

2 luni în urmă
11

105.000 €

Spatiu comercial Resita Calea Caransebesului

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

16.000 €
0.63 € / mp

Teren construcții 25428 mp! Reșița, Calea Timiș ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

25.428 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

66.800 €

Apartament cu 2 camere, 68 mp utili, semidecoma ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

2 camere
68 mp
Etaj 3 / 4
1975 (Finalizată)
Agenție

2 luni în urmă
7

41.000 €

Apartament cu 2 camere, 58 mp utili, Intim, Reș ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 7 / 10
1975 (Proiect)
Agenție

Mai mult de un an
10

0 €

Parcele intravilan cu extravilan Calea Caranseb ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
8

9.800 €
1.13 € / mp

Teren Resita 4350 mp centura Resitei Terova-km ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

8.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
22

21.500 €

Resita, Garsoniera, Mobilata+Utilata, Et. 2, Ca ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 2 / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

52.000 €
26 € / mp

Resita, Teren / gradina. Calea Caransebesului

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
36

275.000 €

Resita Casa Noua cu Teren 993 Mp C Caransebesul ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

5 camere
210 mp
993 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

97.500 €
65 € / mp

Teren intravilan 2 nivele PUZ spatii comerciale ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

11.500 €

Vand garsoniera Resita

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
16

37.000 €

Vand apartament cu 2 camere la et.2

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 2
Agenție

7 luni în urmă
14

45.000 €
15.96 € / mp

Resita, Teren Intravilan 2819 Mp., 16 Euro Mp., ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

2.819 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
22

140.500 €
25.02 € / mp

Resita, Teren Intravilan 5615 Mp., 25 Euro Mp., ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

5.615 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

290.000 €

Spatiu locativ sau hala cu suprafata de 1884 mp ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

10 camere
1.507 mp
3.883 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 290,000 € și 339.000 €
Agenție

8 luni în urmă
8

71.000 €

Apartament 3 camere pe Aleea Cibinului, Resita

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
33

299.000 €

Resita,Vila noua,tot modern cu teren 1400 mp.C ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
1.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

99.000 €
5.74 € / mp

Vânzare teren Reșița: 17260 mp, Calea Caransebe ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~5km distanță

17.260 mp teren
Construcții