Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

16.681 €

Vand Casa Com Dorobantu, Jud Calarasi

Dorobanțu

La ~5km distanță

4 camere
2.100 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

15.000 €
5 € / mp

TEREN 3000 MP LANGA DUNARE + PADURE | DESCHIDER ...

Dorobanțu

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

30.000 €

Casa de vanzare

Progresu

La ~5km distanță

600 mp
800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
19

64.932 €
77.300 €

Casa Noua, Mobilata,Pod si Structura pentru Hal ...

Progresu

La ~5km distanță

3 camere
101 mp
698 mp teren
2022
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

34.000 €

Casuta Ecologica de poveste+TEREN 1500mp ,Ideal ...

Cucuieți

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30.000 €

Vand teren intravilan

Podu Pitarului

La ~5km distanță

978 mp
978 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

61.000 €

Apartament 2 camere confort 2 ,37m2renovabil et ...

Plătărești

La ~5km distanță

2 camere
37 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

56.000 €

Casa + teren 3600m2 de vanzare in Platare?ti, j ...

Plătărești

La ~5km distanță

4 camere
108 mp
3.656 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

125.000 €

Se vinde casa langa manastirea plataresti

Plătărești

La ~5km distanță

3 camere
114 mp
114 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

125.000 €

Se vinde casa langa manastirea plataresti

Plătărești

La ~5km distanță

3 camere
114 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35.000 €

Casa batraneasca teren de vanzare Plataresti 20 ...

Plătărești

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

18.000 €

Teren intravilan Platare?ti - proprietar 1568mp ...

Plătărești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

36.000 €

Vand teren arabil extravilan 4 ha

Plătărești

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

599.000 €
1.22 € / mp

HUB Energetic & Agricol: 50 Ha Compacte | Direc ...

Plătărești

La ~5km distanță

492.108 mp
492.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

1.064.000 €
2.80 € / mp

Teren intravilan comuna Gălbinași, jud. Călăraș ...

Gălbinași

La ~5km distanță

380.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

200.000 €

imobiliare

Fundeni

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
1.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

126.000 €
28 € / mp

Fundeni- Frunzănești, deschidere la l ...

Fundeni

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €

Casa + teren de vanzare Fundeni,Calarasi 1062mp

Fundeni

La ~5km distanță

79 mp
1.062 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.000 €
36.11 € / mp

Teren vanzare Com. Fundeni, Jud. Calarasi

Fundeni

La ~5km distanță

720 mp
720 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

59.000 €
0.01 € / mp

Vand Teren 1200m2 + Casa ! Fundeni Calarasi / O ...

Fundeni

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.384.280 €
15.00 € / mp

FUNDENi-Oportunitate Majoră de Investiție: 92 2 ...

Fundeni

La ~5km distanță

92.286 mp teren
f.s. 149 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

200.000 €

Imobiliare

Fundeni

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

46.900 €

Teren intravilan 800 mp- Fundeni, Calara?i, apr ...

Fundeni

La ~5km distanță

2 camere
1 mp
800 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
14

1.680.000 €
40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 42.000 MP - FUNDENI - A2 PUZ A ...

Fundeni

La ~5km distanță

42.000 mp
42.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare Fundeni, la doar 10 minute de ...

Fundeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

22.000 €
23.06 € / mp

Vanzare teren intravilan Cernica_Tanganu, lot 9 ...

Fundeni

La ~5km distanță

954 mp
954 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

41.900 €
24.65 € / mp

Vanzare lot de teren 1700 mp in apropriere de l ...

Fundeni

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

599.000 €
1.22 € / mp

HUB Energetic & Agricol: 50 Ha Compacte | Direc ...

Fundeni

La ~5km distanță

492.108 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

65.000 €

Casa noua+ teren de vanzare

Fundeni

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
90 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

41.900 €
24.65 € / mp

Vanzare lot de teren 1700 mp in apropriere de l ...

Fundeni

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren