Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.500 €

casa la tara linga Dor Marunt

Pelinu

La ~5km distanță

81 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

21.000 €

Vand casa batraneasca

Bogdana

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

38.000 €

Casa cu teren, comuna Dragos Voda, judetul Cala ...

Bogdana

La ~5km distanță

4 camere
130 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

23.000 €

Vand casa in comuna Drago? Voda

Dragoș Vodă

La ~10km distanță

3 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

21.000 €

Casa de vanzare in sat Dragos Voda Jud. Calaras ...

Dragoș Vodă

La ~10km distanță

80 mp
2.020 mp teren
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
5

12.000 €
3.43 € / mp

Cota 1/2 teren Comuna Dragoș Vodă, sa ...

Dragoș Vodă

La ~10km distanță

3.500 mp teren
f.s. 1 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

25.000 €

Titlu anun?: Casa batraneasca cu teren de 1850 ...

Socoalele

La ~10km distanță

3 camere
1 mp
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
17

106.125 €

de vanzare Ferma Vaci

Vâlcelele

La ~10km distanță

5.441 mp utili
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
8

11.250 €
5.98 € / mp

Teren intravilan Valcelele Jud Calarasi

Vâlcelele

La ~10km distanță

1.881 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
20

40.000 €

Comuna Valcelele, Strada Mircea cel Batran, Jud ...

Vâlcelele

La ~10km distanță

5 camere
118 mp
1.964 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

16.500 €

Casa cu teren Valcelele, Calarasi.

Vâlcelele

La ~10km distanță

80 mp
943 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

165.000 €

Casa de vanzare Valcelele, CL

Vâlcelele

La ~10km distanță

226 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16.500 €
18.500 €

Casa cu teren Valcelele, Calarasi.

Vâlcelele

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

35.000 €

Casa Locuibila De Vanzare

Plevna

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

42.704 €
44.114 €

casa de vanzare teren generos anexe multiple

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

200 mp
4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

37.000 €

Casa de vanzare in Mihai Viteazu

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

2.200 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

12.744 €

Vanzare casa batraneasca+teren

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

3 camere
53 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

45.000 €

Casa taraneasca + Teren 3800 mp, sat Mihai Vite ...

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

4 camere
99 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €

Casa de Vanzare Mihai Viteazu Calarasi

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

80 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

36.000 €
37.000 €
20.76 € / mp

Teren si casa Mihai Viteazu, Calarasi

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

1.734 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 36,000 € și 37.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

12.500 €

casa la tara

Vlad Țepeș

La ~10km distanță

4 camere
90 mp
1.110 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

1.224.000 €
102,000.00 € / mp

12 Ha Teren Agricol Vlad Tepes CL

Vlad Țepeș

La ~10km distanță

12 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

102.000 €
0.85 € / mp

12 Ha Teren Agricol Vlad Tepes CL

Vlad Țepeș

La ~10km distanță

120.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
6

102.000 €
8,500.00 € / mp

12 Ha Teren Agricol Vlad Tepes CL

Vlad Țepeș

La ~10km distanță

12 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3 €
0 € / mp

vand teren 1800m aflat in apropierea localitat ...

Vlad Țepeș

La ~10km distanță

1.800 mp teren
f.s. 2 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

1.855 €
0.37 € / mp

Cota 1/2 teren extravilan. Loc. Dor Marunt, Jud ...

Dor Mărunt

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

51.000 €

Casa dalga gara jud calarasi

Dor Mărunt

La ~10km distanță

3 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

33.990 €

Casa individuala de lemn I Calarasi I Dor Marun ...

Dor Mărunt

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
814 mp teren
2014
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

57.000 €
1.30 € / mp

Vand teren agricol Dor Marunt, Jud. Calarasi

Dor Mărunt

La ~10km distanță

44.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

58.700 €

Casa de vanzare Dor Marunt, Calarasi

Dor Mărunt

La ~10km distanță

4 camere
138 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,700 € și 59.000 €