Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
17

99.500 €

Casa tip P+M zona Smeeni

Smeeni

3 camere
71 mp
176 mp teren
2020
Agenție

11 luni în urmă
7

40.000 €

Casa/Teren ~ comuna Smeeni/BZ ~ teren 2878mp ~ ...

Smeeni

3 camere
100 mp
2.878 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

1 lună în urmă
10

38.000 €

Casa 3 camere Smeeni

Smeeni

3 camere
110 mp
2.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

42.000 €
11.73 € / mp

Teren intravilan -posibilitate lotizare , desch ...

Smeeni

3.580 mp
3.580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

40.000 €

casa de vanzare sat Smeeni, jud Buzau

Smeeni

4 camere
62 mp
1.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

15.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare

Moisica

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

25.800 €
14.97 € / mp

EXCLUSIVITATE! Teren intravilan pretabil pentru ...

Sudiți (Gherăseni)

La ~5km distanță

1.723 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

35.000 €

Casa batraneasca Bradeanu buzau

Brădeanu

La ~5km distanță

4 camere
55 mp

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

30.000 €

Vand sau schimb cu apartament dau diferenta

Brădeanu

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

12.000 €
5.71 € / mp

Vand teren intravilan in Bradeanu in suprafata ...

Brădeanu

La ~5km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

17.000 €

Casa+teren 1300m2 Bradeanu

Brădeanu

La ~5km distanță

1.300 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

87.000 €

Casa la curte, Comuna Gheraseni jud. Buzau Pre? ...

Gherăseni

La ~10km distanță

5 camere
132 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

3.890 €
0.53 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Gheraseni, Buza ...

Gherăseni

La ~10km distanță

7.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

13.300 €
1 € / mp

Teren arabill zona Dobrescu . Gheraseni

Gherăseni

La ~10km distanță

13.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

43.000 €
12.01 € / mp

Teren intravilan sat Caltuna Smeeni BZ suprafat ...

Călțuna

La ~10km distanță

3.580 mp teren
f.s. 50 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

12 €
0 € / mp

Vand loc de casa

Călțuna

La ~10km distanță

3.580 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
13

62.500 €

Casa tip parter + teren zona Maxenu

Maxenu

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
1.686 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

132.000 €
11 € / mp

Teren intravilan

Țintești

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

110.000 €

Casa noua in Spataru ! EXCLUSIVITATE !

Costești

La ~10km distanță

4 camere
91 mp
500 mp teren
2023
Agenție

4 luni în urmă
4

98.000 €

Casa Costesti, Buzau, situata pe ?oseaua E85

Costești

La ~10km distanță

6 camere
132 mp
463 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

69.800 €
18.98 € / mp

Teren extravilan in zona Spataru

Costești

La ~10km distanță

3.677 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.530 €
4.50 € / mp

Padure de vanzare 6340mp Costesti Buzau

Costești

La ~10km distanță

6.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

108.000 €

Casa de Vanzare,Coste?ti/Buzau

Costești

La ~10km distanță

6 camere
132 mp
463 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

23.000 €
23 € / mp

Teren 1000mp Costesti

Costești

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

97.000 €

Casa tip P+M zona Spataru

Costești

La ~10km distanță

3 camere
163 mp
1.378 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

165.000 €

Casa tip P+1 in zona Spataru

Costești

La ~10km distanță

4 camere
780 mp
780 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

330.000 €

Casa de vanzare Spataru

Costești

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
200 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

210.000 €

Casa noua, premium, P+1 Padurea Spataru, 245mp, ...

Costești

La ~10km distanță

4 camere
245 mp
245 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan zona Spataru

Costești

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

98.000 €

Casa Costesti

Costești

La ~10km distanță

4 camere
132 mp
463 mp teren