Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
17

175.000 €

Casa tip P+1 zona Niscov

Nișcov

5 camere
143 mp
963 mp teren
f.s. 115 m
Agenție

3 luni în urmă
7

75.000 €

Casa constructie 2017 Niscov BZ teren 880mp Pre ...

Nișcov

3 camere
100 mp
880 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
25

94.000 €

EXCLUSIVITATE! Cabana cu o priveliste unica in ...

Nișcov

2 camere
65 mp
1.700 mp teren
f.s. 30 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

189.000 €

Casa de vanzare constructie 2024

Nișcov

4 camere
125 mp
750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

52.000 €

Casa de vacanta Vernesti- Niscov - la padure !

Nișcov

2 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

185.000 €

Casa noua de vanzare Niscov, Vernesti, P+1, pro ...

Nișcov

4 camere
195 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

75.000 €

Casa de vanzare 100 mp, teren 866 mp Constructi ...

Nișcov

3 camere
100 mp
Agenție

10 luni în urmă

55.500 €
15 € / mp

Niscov, jud. Buzau

Nișcov

3.700 mp
3.700 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Azi
1

165.000 €
15 € / mp

vand teren intravilan

Nișcov

11.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

63.000 €
21 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sasenii Vechi, c ...

Săsenii Vechi

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

80.000 €

Vand casa in Sasenii Noi

Săsenii Noi

La ~5km distanță

110 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

18.000 €
5 € / mp

Teren intravilan 3600 mp Carlomane?ti, Buzau Su ...

Cârlomănești

La ~5km distanță

3.600 mp teren

Agenție

10 luni în urmă
1

45.180 €
36 € / mp

Teren zona Vernesti com. Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

1.255 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

59.990 €
59.99 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

67.710 €
15 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

4.514 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

184.200 €
14.59 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

12.628 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

96.000 €
14.96 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

6.418 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

108.000 €

Se vinde casa 2023, in Vernesti ,cu incalzire i ...

Vernești

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

17.500 €
7 € / mp

Teren Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

42.000 €

Casa tip parter 3 camere decomandata zona Zores ...

Vernești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16.250 €
13 € / mp

Proprietar Teren 1250 m2, Comuna Vernesti , Sat ...

Vernești

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

155.000 €

Casa central in Verne?ti Buzau

Vernești

La ~5km distanță

6 camere
180 mp
744 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

18.000 €
23.17 € / mp

Teren intravilan zona Zoresti comuna Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

777 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

10.500 €
20.63 € / mp

Vanzare in rate, teren 509 mp, com. Vernesti-sa ...

Vernești

La ~5km distanță

509 mp
509 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

167.000 €

Casa P+1 zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
766 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

4 luni în urmă
11

80.000 €

Casă în construcție Verneșt ...

Vernești

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
510 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

6 luni în urmă
1

380.000 €
13.82 € / mp

Teren intravilan~zona Vernesti / Rompetrol ~ 27 ...

Vernești

La ~5km distanță

27.500 mp teren
f.s. 133 m
Extravilan
Fâneață
Agenție

6 luni în urmă
19

135.000 €

Casa tip P+1 in zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
300 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

3 luni în urmă
3

225.000 €
45 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan generos zona Ve ...

Vernești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

45.000 €
64.19 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

701 mp teren
Construcții