Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
11

50.000 €

Vânzare Casă Buzău Cuculeasa

Cuculeasa

3 camere
60 mp
832 mp teren
2018

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.500 €

Vand casa Buzau

Costieni

La ~5km distanță

7 camere
2.000 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

17.000 €

Casa + teren

Ziduri

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100.000 €

Vind casa la curte in jude?ul Buzau comuna Coch ...

Cochirleanca

La ~10km distanță

6 camere
160 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

125.000 €

Casa in comuna cochirleanca,

Cochirleanca

La ~10km distanță

4 camere
247 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Vand Casa Complet Mobilata cu Teren 1828mp Sat ...

Cochirleanca

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
70 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

27.374 €
0.58 € / mp

Teren extravilan 47600 mp, 2 parcele, UAT Cochi ...

Cochirleanca

La ~10km distanță

47.600 mp
47.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

15.000 €

Casa batraneasca, teren 465 mp, deschidere 30 m ...

Cochirleanca

La ~10km distanță

6 camere
140 mp
465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

12.000 €

Casa de vanzare din caramida + teren 700 mp, Ro ...

Roșioru

La ~10km distanță

80 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

15.000 €

Vand casa sat Ro?ioru

Roșioru

La ~10km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

59.000 €

Casa moderna complet mobilata cu teren generos ...

Roșioru

La ~10km distanță

130 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

85.000 €

Vand casa

Roșioru

La ~10km distanță

6 camere
92 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

69.000 €

Casa plus teren 2074 mp Rubla, Valea Ramnicului ...

Rubla

La ~10km distanță

5 camere
185 mp
2.074 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 69,000 € și 80.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 5000mp-toate utilitatile-zona ...

Rubla

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

68.000 €

Vand casa in Valea Ramnicului sat Rubla cu etaj

Rubla

La ~10km distanță

4 camere
706 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

33.000 €

vand casa in comuna valea ramnicului 860 m sat ...

Rubla

La ~10km distanță

4 camere
860 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

23.000 €

Casa Batraneasca de vanzare

Gara Bobocu

La ~10km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

26.000 €

Vand teren 1100 mp cu casa, sat Heliade Radules ...

Heliade Rădulescu

La ~10km distanță

4 camere
80 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

29.453 €

Casa de vanzare cu teren .

Heliade Rădulescu

La ~10km distanță

3 camere
4.400 mp
4.284 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

139.000 €
144.000 €

Teren+casa demolabila de vanzare cartier 23 aug ...

Heliade Rădulescu

La ~10km distanță

4 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

14.000 €

Vand casa batraneasca + teren intravilan

Heliade Rădulescu

La ~10km distanță

4 camere
175 mp
1.800 mp teren
Individuală
Agenție

Mai mult de un an
7

36.000 €

vand casa de locuit cu teren 860 m

Valea Râmnicului

La ~10km distanță

5 camere
860 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

327.000 €
10.98 € / mp

Teren intravilan, 29.771 mp, Oreavu -Valea Ramn ...

Valea Râmnicului

La ~10km distanță

29.771 mp
29.771 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

120.000 €

Casa de vanzare Valea Ramnicului Direct de la p ...

Valea Râmnicului

La ~10km distanță

5 camere
117 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

38.000 €

Casa + teren in Valea Ramnicului, Buzau proprie ...

Valea Râmnicului

La ~10km distanță

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

89.900 €

Oreavul - Casa renovata cu teren generos 1260mp ...

Valea Râmnicului

La ~10km distanță

4 camere
110 mp
1.260 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

20.000 €

Casa 70 mp, teren 1415 mp , Zarnesti sat Funden ...

Fundeni

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

55.000 €

construc?ie E85 vis a vis de Pensiunea Cristina

Oreavul

La ~10km distanță

401 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

100.000 €

VAND casa sat Oreavu Pret FiX

Oreavul

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

52.000 €

vand casa cu teren aferent 2000 mp

Oreavul

La ~10km distanță

80 mp
2.000 mp teren