Case
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

78.000 €

Traditionala casa, cu sursa proprie apa si dome ...

Șinca Veche

4 camere
109 mp
1.465 mp teren
1972
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

108.000 €

Constructie noua,elegant finisata si echipata,p ...

Șinca Veche

5 camere
135 mp
1.532 mp teren
2022
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
20

124.900 €

Casă individuală de vânzare 318 mp utili + 571 ...

Șinca Veche

6 camere
318 mp
571 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
34

259.000 €

Casa De Lux in Sinca Veche

Șinca Veche

5 camere
241 mp
1.600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

118.700 €

Casa 3 camere 5335 teren liber garaj si anexe ...

Șinca Veche

3 camere
152 mp
5.517 mp teren
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
12

30.000 €
15.35 € / mp

Teren intravilan Sinca Noua

Șinca

La ~5km distanță

1.955 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

10 luni în urmă
3

17.000 €
2.01 € / mp

Teren extravilan agrement/cultura

Șinca

La ~5km distanță

8.439 mp
8.439 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
20

259.000 €

Casa De Lux in Sinca Veche

Șinca

La ~5km distanță

5 camere
241 mp
1.600 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

7.000 €
6.15 € / mp

Vand teren extravilan

Șinca

La ~5km distanță

1.138 mp
1.138 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

20.000 €
4 € / mp

Teren 5000 mp extravilan Sinca Noua

Șinca

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

9.000 €
8.87 € / mp

OCAZIE UNICA / SINCA NOUA / Teren extravilan pe ...

Șinca

La ~5km distanță

1.015 mp
1.015 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

8.000 €
2 € / mp

Vanzare Teren Extravilan Sinca Noua

Șinca

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

25.725 €
2.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare ?inca Noua, Bra?ov ...

Șinca

La ~5km distanță

10.290 mp
10.290 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

18.995 €
5.15 € / mp

Teren zona Sinca Noua, Brasov, 3685 mp

Șinca

La ~5km distanță

3.685 mp
3.685 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

118.700 €

Casa 3 camere 5335 teren liber garaj si anexe i ...

Șinca

La ~5km distanță

3 camere
152 mp
2.088 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

6.000 €
6.67 € / mp

Teren recreational-rulota sau casuta mobila

Șinca

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

22.000 €
12.96 € / mp

Vand teren intravilan

Șinca

La ~5km distanță

1.697 mp
1.697 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

69.000 €
76.000 €

Casa cu 4 camere, teren 772 mp, gata de utiliza ...

Șinca

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
772 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

16.500 €
6.22 € / mp

2652 mp, extravilan/comision 0% Sinca Noua Bras ...

Șinca

La ~5km distanță

2.652 mp
2.652 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

74.000 €

Farmecul unei case sasesti,1.500mp domeniu prop ...

Șinca

La ~5km distanță

4 camere
108 mp
1.050 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
17

259.000 €

Casa moderna Sinca Veche !

Șinca

La ~5km distanță

5 camere
1.593 mp
1.593 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
16

235.000 €

Apartament de lux cu vedere directa la partia C ...

Șinca

La ~5km distanță

3 camere
81 mp
Etaj 1 / 3
2008
Agenție

6 luni în urmă
20

108.000 €

3D! Casa noua Persani,2022,panorama, design ele ...

Șinca

La ~5km distanță

5 camere
135 mp
1.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

75.500 €

De vanzare casa parinteasca+livada,ambele la so ...

Ohaba

La ~5km distanță

4 camere
395 mp
3.196 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

85.000 €
79.900 €

Ohaba-Baile Persani, Casa de vanzare

Ohaba

La ~5km distanță

7 camere
200 mp
1.910 mp teren
2020
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

150.000 €

Casa, 5 camere, teren 479mp, Calimanesti, 150.0 ...

Vâlcea

La ~5km distanță

5 camere
128 mp
479 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

72.500 €
75.000 €

Casa individuală de vânzare – loc. Vad, jud. Br ...

Vad

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
1.702 mp teren
1960
Agenție

Mai mult de un an
8

114.950 €

Casa 5 camere de vanzare 200 mp utili 1040 mp t ...

Perșani

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60.000 €