Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
56

850.000 €

Casa de vacanta sau pensiune situata langa Caba ...

Cabana Vânătorilor, Predeal

609 m (8 min)

7 camere
600 mp
600 mp teren
f.s. 25 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

400.000 €

De vanzare pensiune Predeal

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

15 camere
51 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

90.000 €
100 € / mp

Vanzare teren 900 mp/25 ml toate utilitatile, P ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

350.000 €

Pensiune de vanzare - ideala investitie, amplas ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

13 camere
800 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
10

359.990 €

Vilă exclusivistă cu 6 camere și panoramă super ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

6 camere
225 mp
461 mp teren
2021
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.850.000 €
35.63 € / mp

Teren Intravilan 80.000mp 3 Brazi,Predeal Comis ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
43

380.000 €

COMISION 0%| Pensiune + Casă de vânzare în Pred ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

12 camere
404 mp utili
2006
Agenție

2 zile în urmă
3

13.000 €
13 € / mp

Teren de vanzare in Predeal

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
6

120.000 €
120 € / mp

Teren Intravilan 1000MP Utilitati 3 Brazi Prede ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

190.000 €

Vila cu 6 camere de vânzare în Predeal

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

6 camere
148 mp
350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

95.000 €

Apartament 2 camere renovat complet, poziție ce ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 1
4E
Agenție

5 luni în urmă
5

125.000 €
126.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Predeal, zona Tr ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

989 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

75.000 €

Apartament mobilat, 2 camere in Predeal - Bras ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
41 mp
Etaj 1
1973
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
22

1.499.900 €

Pensiune / hotel de vanzare sau parteneriat, Pr ...

Valea Râșnoavei, Predeal

La ~5km distanță

16 camere
1.800 mp utili
2.080 mp teren
2021
Agenție

7 luni în urmă
6

35.000 €
21.42 € / mp

Predeal-Teren intravilan situat in Paraul Rece

Valea Râșnoavei, Predeal

La ~5km distanță

1.634 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

390.000 €

PENSIUNE / Valea Rasnoavei, PREDEAL – OPORTUNIT ...

Valea Râșnoavei, Predeal

La ~5km distanță

12 camere
495 mp utili
2013
Agenție

11 luni în urmă
9

1.580.000 €

Hotel Zada- Predeal

Valea Râșnoavei, Predeal

La ~5km distanță

28 camere
24 mp utili
2008
Agenție

Mai mult de un an
20

1.815.000 €
1.500.000 €

Imobil NOU, in inima muntilor, 24 apartamente

Valea Râșnoavei, Predeal

La ~5km distanță

1.650 mp utili
2018
Agenție

10 luni în urmă
7

198.000 €
199.000 €

Pensiune de vânzare – 13 camere, complet mobila ...

Valea Râșnoavei, Predeal

La ~5km distanță

13 camere
300 mp
350 mp teren
3E
Agenție

Azi

77.000 €

Predeal, Vanzare Teren 1500mp Valea Rasnoavei n ...

Valea Râșnoavei, Predeal

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
10

72.500 €

Afacere la cheie! Apartament 2 dormitoare Prede ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1977
Agenție

2 luni în urmă
20

72.500 €

Apartament vacanță Predeal | 2 camere | Busines ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 5
1977
Agenție

2 luni în urmă
12

76.000 €

Apartament 3 camere in Predeal, renovat complet ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

3 camere
49 mp
Etaj 2
1977
Agenție

Mai mult de un an
18

75.000 €

Predeal-Apartament cu doua camere mobilat si ut ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
1980
Agenție

10 luni în urmă
20

358.830 €
90 € / mp

Teren Intravilan - Pretabil Investitie

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

3.987 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €

Casa / Vila interbelica de vanzare +teren,Prede ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
996 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

75.000 €

Vânzare apartament 2 camere – Predeal -ideal pe ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
1977
Agenție

1 lună în urmă
5

69.000 €
94.52 € / mp

Teren de vanzare Predeal Orizont

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

730 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
19

337.365 €
85 € / mp

Teren intravilan Predeal-Strada Mihail Saulescu

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

3.969 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

0 €

Apartament Luxury Predeal

Central, Predeal

La ~5km distanță

3 camere
62 mp