Proprietăți unice: 54
Proprietari: 44
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.747.200 €
39 € / mp

Lot teren zona in dezvoltare, aeroport Brasov

Exterior Vest, Brașov

44.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

121.500 €

Apartament de vanzare Vivamus

Exterior Vest, Brașov

2 camere
61 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

199.000 €
75.90 € / mp

Teren de vanzare Brasov

Exterior Vest, Brașov

2.622 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

70.000 €

Vand afacere. Firma plus spa?iu comercial in Pi ...

Exterior Vest, Brașov

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

35.000 €
70 € / mp

Vand teren intravilan Podu Olt 500 m2 ,

Exterior Vest, Brașov

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

127.000 €

Vand apartament 3 camere

Exterior Vest, Brașov

3 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

70.000 €

Vand afacere. Firma plus spatiu comercial in Pi ...

Exterior Vest, Brașov

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

57.000 €

Garsoniera Brasov

Exterior Vest, Brașov

1 camere
30 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

57.000 €
57 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp Ra?nov Glajarie - Acte ...

Exterior Vest, Brașov

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

76.000 €
76 € / mp

Teren cu Adresa Intravilan 1000 mp Cabana pe te ...

Exterior Vest, Brașov

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
20

93.000 €

Vand Apartament Sanpetru Rezidence

Exterior Vest, Brașov

2 camere
41 mp
Etaj 1
2012 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

93.000 €

Cand Apartament

Exterior Vest, Brașov

3 camere
41 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
7

203.500 €

Casă tip duplex | 4 camere | Stupini | Brasov

Exterior Vest, Brașov

4 camere
118 mp
245 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

335.000 €

Vila Oportunitate Unica

Exterior Vest, Brașov

5 camere
289 mp
940 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

8 luni în urmă
15

119.900 €

Casă 70 mp, 3 camere , bucatarie, baie , teren ...

Exterior Vest, Brașov

3 camere
70 mp
1.270 mp teren
1975
Agenție

8 luni în urmă
20

238.000 €

Casa individuala, cartier Izvor

Exterior Vest, Brașov

5 camere
138 mp
501 mp teren
2019
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

236.000 €

Vila in Cristian

Exterior Vest, Brașov

8 camere
296 mp
1.352 mp teren
f.s. 42 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

375.000 €
395.000 €

Domeniu Privat in natura, 13 camere, Cheile Ras ...

Exterior Vest, Brașov

13 camere
520 mp
1.571 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

145.000 €
72.50 € / mp

Rasnov, 2000 mp, vis a vis benzinaria Mol,14500 ...

Exterior Vest, Brașov

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.200.000 €

Imobil cu destinatii multiple

Exterior Vest, Brașov

3.725 mp utili
2E
1970
Agenție

Mai mult de un an
13

295.000 €

Casa / Vila, 240 mp, zona Cristian Brasov

Exterior Vest, Brașov

6 camere
240 mp
420 mp teren
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

412.900 €

2 Penthouse-uri cu Terasa in Brasov

Exterior Vest, Brașov

3 camere
120 mp
Etaj 6
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

150.000 €

vand apartament lux zona buna

Exterior Vest, Brașov

2 camere
50 mp
Etaj 8
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

119.000 €
41.03 € / mp

Teren 2900 mp Brasov | 760 mp construibili | id ...

Exterior Vest, Brașov

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

67.500 €

Garsoniera de vanzare - proprietar , libera

Exterior Vest, Brașov

1 camere
32 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

130.000 €

Apartament 2 camere | Vedere panoramica | Zona ...

Exterior Vest, Brașov

2 camere
53 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

36.000 €

Camera de camin de vanzare

Exterior Vest, Brașov

1 camere
24 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

95.000 €

Apartament 2 camere

Exterior Vest, Brașov

2 camere
50 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

115.900 €

Apartament 3 camere, Bra?ov, Strada Cocorului

Exterior Vest, Brașov

3 camere
61 mp
Etaj 2
1978
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

125.000 €

Apartament cu 3 camere + 2 grupe sanitare

Exterior Vest, Brașov

3 camere
64 mp
Etaj 3