Proprietăți unice: 18
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
26

168.900 €

Apartament 3 camere | Centrul Civic | lângă AFI ...

15 Noiembrie, Brașov

3 camere
64,7 mp
Etaj 3 / 4
1964
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
15

235.000 €

COMISION 0! Apartament cu 4 camere langa AFI, i ...

15 Noiembrie, Brașov

4 camere
93 mp
Etaj 1
1985
Agenție

8 luni în urmă
5

52.500 €

Garsoniera Brasov Central - Patria

15 Noiembrie, Brașov

1 camere
24 mp
Parter
1978
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 52,500 € și 56.500 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
7

180.000 €

Spatiu Comercial si Afacere Functionala in Inim ...

15 Noiembrie, Brașov

64 mp utili
2E
1976
Agenție

11 luni în urmă
11

220.000 €

Spatiu comercial de vanzare Brasov

15 Noiembrie, Brașov

69 mp utili
4E
1980
Agenție

11 luni în urmă
11

68.000 €

Apartament 2 camere Patria

15 Noiembrie, Brașov

2 camere
55 mp
Demisol
1910
Agenție

Mai mult de un an
8

220.000 €

Ap 4 camere decomandat - zona Centrul Istoric

15 Noiembrie, Brașov

4 camere
102 mp
Etaj 1 / 2
1970
Agenție

Mai mult de un an
31

1.800.000 €
173.03 € / mp

Teren Intravilan Centrul Civic

15 Noiembrie, Brașov

10.403 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
21

370.000 €

Casa in zona 15 Noiembrie, 6 camere, suprafata ...

15 Noiembrie, Brașov

6 camere
230 mp
346 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

1 lună în urmă
20

425.000 €

Spatiu comercial -242 mp

15 Noiembrie, Brașov

225 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
12

162.000 €

Apartament 2 camere ultracentral cu vedere spre ...

15 Noiembrie, Brașov

2 camere
59,08 mp
Etaj 2
2025
Agenție

Mai mult de un an
13

190.000 €

Apartament la casa de 4 camere zona bulevard 15 ...

15 Noiembrie, Brașov

4 camere
80 mp
Parter
1960
Agenție

Mai mult de un an
4

95.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona 15 No ...

15 Noiembrie, Brașov

2 camere
54 mp
Etaj 5
1989 (Finalizată)
Agenție

Mai mult de un an
4

65.000 €

Apartament cu 2 camere in zona 15 Noiembrie

15 Noiembrie, Brașov

1 camere
38 mp
Etaj 3
1990 (Finalizată)
Agenție

Mai mult de un an
4

115.000 €
110.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona 15 No ...

15 Noiembrie, Brașov

2 camere
64 mp
Etaj 4
1989 (Finalizată)
Agenție

Mai mult de un an
3

65.500 €

De vanzare o camera in zona 15 Noiembrie

15 Noiembrie, Brașov

1 camere
35 mp
Parter
1990 (Finalizată)
Agenție

Mai mult de un an
3

79.000 €

Apartament de vanzare in zona 15 Noiembrie

15 Noiembrie, Brașov

1 camere
44 mp
Etaj 3
2013 (Finalizată)
Agenție

Mai mult de un an
14

275.000 €

Apartament 4 Camere | Str. 15 Noiembrie | Curte ...

15 Noiembrie, Brașov

4 camere
138 mp
Etaj 1 / 1
1901

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
10

795.000 €

Oportunitate!!! Spatiu comercial cu vizibilitat ...

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

107.380 €
70 € / mp

Ofertă! Teren Brașov 1534 mp direct la șosea oc ...

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

1.534 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
15

81.500 €

Garsonieră modernă, complet utilată și finisată ...

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
Etaj 1 / 2
2E

Agenție

5 luni în urmă
9

60.000 €

COLOSSEUM:Garsoniera mobilata utilata Calea Buc ...

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

6 luni în urmă
10

123.900 €

Apartament cu 3 camere, Calea Bucuresti

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Parter / 4
4E
Agenție

5 luni în urmă
10

139.000 €

Apartament cu 4 camere, 76 mp, zona Centrala

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

4 camere
76 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

Mai mult de un an
7

119.000 €

Mobilat si utilat, decomandat, doua balcoane, C ...

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
20

129.900 €
127.000 €

Apartament 3 camere, Calea Bucuresti, Brasov

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1982
Agenție

3 luni în urmă
1

164.000 €

Apartament 4 camere, 2 bai - Calea Bucuresti

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 3 / 8
1980
Agenție

7 luni în urmă
9

1.200 €

Calea Bucuresti, Brasov

Calea București, Brașov

La ~5km distanță