Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.500 €
0.76 € / mp

Teren extravilan

Grădiștea

16.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35.000 €

Casa de vanzare Baile Judetul Buzau

Băile

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €

Vand casa in Baile Jud. Buzau

Băile

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

19.000 €

Apartament cu 2 camere

Șuțești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

12.600 €

Se vinde in licitatie casa situata in Sat Const ...

Constantinești

La ~5km distanță

6 camere
186 mp
1.444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

20.000 €

Vand casa jud Braila, sat Constantinesti

Constantinești

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

21.000 €

Casa locuita in prezent, de vanzare

Constantinești

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
3.210 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

22.000 €

Casa de vanzare

Constantinești

La ~5km distanță

4 camere
2.500 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

36.000 €

Vand casa si /sau teren agricol

Amara

La ~10km distanță

5 camere
160 mp
1.400 mp teren
Individuală
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

4.500 €
1.13 € / mp

Teren partial intravilan sat Stavarasti comuna ...

Balta Albă

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

20.000 €

Casa de vanzare cu toate utilitatile

Stăvărăști

La ~10km distanță

3 camere
235 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

10.000 €

Vand casa Comuna Valcelele

Vâlcele

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.000 €
3 € / mp

Teren intravilan

Vâlcelele

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

9.907 €
0.84 € / mp

Teren arabil comuna Valcelele jud. Buzau

Vâlcele

La ~10km distanță

11.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

30.000 €

Vand casa Ramnicelu Braila 3000 mp

Râmnicelu

La ~10km distanță

2 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

9.526 €

Casa Batraneasca 1450 mp

Râmnicelu

La ~10km distanță

4 camere
1.450 mp
1.450 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

166.400 €
6,400.00 € / mp

TEREN AGRICOL!

Râmnicelu

La ~10km distanță

26 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
16

49.990 €

Casa tip parter zona Ramnicelu

Râmnicelu

La ~15km distanță

4 camere
125 mp
2.672 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

9 luni în urmă
3

95.000 €

Casa si teren ( 4200 mp) de vanzare

Râmnicelu

La ~15km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

7 luni în urmă
5

52.000 €

Vila/Casa de vanzare -RIMNICELU (Buzau)

Râmnicelu

La ~15km distanță

4 camere
177 mp
825 mp teren
Bancă
Comision 0%

7 luni în urmă
5

52.000 €

Vila/Casa de vanzare -RÎMNICELU (Buzau)

Râmnicelu

La ~15km distanță

4 camere
177 mp
825 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

20.000 €

Casa caramida - com Ghergheasa, jud Buzau la 10 ...

Ghergheasa

La ~15km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

95.000 €

Casa - gospodarie moderna la tara

Ghergheasa

La ~15km distanță

4 camere
220 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

23.000 €

Casa sat Plopu,jud Braila

Plopu

La ~15km distanță

4 camere
88 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

9.500 €
0.24 € / mp

Teren extravilan

Plopu

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

500.000 €
333.33 € / mp

Teren cu autorizatie

Vișani

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

20.000 €

De vanzare - casa +teren in suprafata 2.262 mp ...

Ianca

La ~15km distanță

200 mp
2.262 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €

Vand casa in Tarlele Filiu

Central, Ianca

La ~15km distanță

90 mp
1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

60.000 €

Casa de vanzare IANCA, Jud BRAILA, teren 2700 m

Central, Ianca

La ~15km distanță

4 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

50.000 €

Vand Apartament 2 camere decomandat !

Central, Ianca

La ~15km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 3
3E