Proprietăți unice: 95
Proprietari: 19
Agenție

4 zile în urmă
3

85.000 €
90.33 € / mp

Teren 941 mp Chercea vis a vis de RAR deschide ...

Chercea, Brăila

941 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
13

96.000 €

De vânzare casa P+1E zona Chercea

Chercea, Brăila

4 camere
179 mp
250 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

22.000 €
110 € / mp

Teren 200 mp Intravilan Sos Focsani ^ Com Paris ...

Chercea, Brăila

200 mp teren
f.s. 6 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

165.000 €

Hala Industriala/ depozit 255 mp

Chercea, Brăila

1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

55.000 €

Terenului 554 mp cu 12 front stradal zona TUG C ...

Chercea, Brăila

6 camere
126 mp
554 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

42.000 €

Casa demolabila in Chercea cu teren 255 mp

Chercea, Brăila

4 camere
85 mp
255 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

49.900 €

Casa Chercea bol?ari Renovata

Chercea, Brăila

3 camere
110 mp
300 mp teren
Agenție

Ieri
3

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare sau inchiriere

Chercea, Brăila

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

90.000 €

Vila Chercea 180mp NOUA

Chercea, Brăila

4 camere
180 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

140.000 €

De vânzare casa P+M NOUA

Chercea, Brăila

3 camere
140 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

125.000 €

170mp utili Vila P+1+M Teren 200 mp, 5 Cam cara ...

Chercea, Brăila

5 camere
170 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

47.000 €

De vânzare casa Chercea

Chercea, Brăila

3 camere
135 mp
209 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

1 lună în urmă
13

107.000 €

Casa Chercea, doua corpuri cladire, 3 camere, s ...

Chercea, Brăila

3 camere
100 mp
256 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

1 lună în urmă
17

168.000 €

VEZI VIDEO! Vila Superba constructie 2023, zona ...

Chercea, Brăila

6 camere
150 mp
280 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

43.000 €
143.33 € / mp

Sos. Focsani > Com. din Paris intravilan 300 m ...

Chercea, Brăila

300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
124.48 € / mp

Teren LIBER zona Chercea TUG

Chercea, Brăila

964 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €

Casa zona Chercea Baldovinesti MODESTA

Chercea, Brăila

2 camere
60 mp
170 mp teren
f.s. 5 m
Agenție

1 lună în urmă
7

116.000 €

Casa Chercea, 2 corpuri de cladire, 5 camere, s ...

Chercea, Brăila

5 camere
150 mp
250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

80.000 €

.Chercea - Sf.Filofteia doua corpuri cladire 5 ...

Chercea, Brăila

5 camere
100 mp
231 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
5

250.000 €

ID 3475 - Casa batraneasca+Spaiu Comercial zona ...

Chercea, Brăila

4 camere
450 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

400.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 10.000 mp Chercea cu 150mp fro ...

Chercea, Brăila

10.000 mp teren
f.s. 150 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

193.000 €
38.07 € / mp

5070 mp, Sos Baldovinesti - Soroli, pretabil or ...

Chercea, Brăila

5.070 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
13

129.000 €

Vila IMPECABILA NOUA P+M Chercea 156mp utili M ...

Chercea, Brăila

5 camere
156 mp
250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

1.000.000 €

ID 7302 - Spatiu comercial pretabil hale depozi ...

Chercea, Brăila

4.000 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
17

195.000 €

Casa 4 camere constructie noua zona Chercea toa ...

Chercea, Brăila

5 camere
200 mp
400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

40.000 €
162.60 € / mp

Teren 246 mp cu 9m deschidere Zona Sos.Baldovin ...

Chercea, Brăila

246 mp teren
f.s. 9 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
2

50.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, dechidere 30 m, Cherc ...

Chercea, Brăila

1.000 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
8

64.000 €
67.000 €

Casa zona Chercea Mobilata din paianta.

Chercea, Brăila

2 camere
88 mp
243 mp teren
1970
Agenție

3 luni în urmă
2

26.400 €
80 € / mp

Teren 330mp cu 12m deschidere Chercea- Bis. Sf. ...

Chercea, Brăila

330 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
13

80.000 €

POSIBIL RATE Vila P+M Chercea zona Biserica Sf. ...

Chercea, Brăila

4 camere
120 mp
244 mp teren