Proprietăți unice: 54
Proprietari: 4
Agenție

1 săptămână în urmă
10

90.000 €

Ap 2 cam Calarasi, conf 1 decomandat, semimobil ...

Călărași, Brăila

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 7
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
5

35.000 €

Garsoniera, zona Calarasi, Mobilata si Utilata

Călărași, Brăila

1 camere
25 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

67.000 €

Casă zonă centrală | între ...

Călărași, Brăila

5 camere
101 mp
188 mp teren
f.s. 8 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €

2 camere, confort 1 decomandat, zona Ultracentr ...

Călărași, Brăila

2 camere
43 mp
Etaj 3 / 3
1965
Agenție

1 lună în urmă
4

97.000 €
99.000 €

SPATIOS! Duplex Ap 3 camere Calarasilor, 87 mp, ...

Călărași, Brăila

3 camere
87 mp
Etaj 4
1984
Agenție

1 lună în urmă
4

59.900 €

4 camere Călărașilor 81mp Et 6/1 ...

Călărași, Brăila

3 camere
81 mp
Etaj 6 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

120.000 €

Braila, Vand apartament duplex ultracentral

Călărași, Brăila

3 camere
112 mp
Etaj 7 / 8
1984
Agenție

2 luni în urmă
19

94.000 €

ID 8082, Spatiu comercial pretabil depozit , zo ...

Călărași, Brăila

86 mp utili
7E
1980
Agenție

2 luni în urmă
1

187.550 €
323.36 € / mp

Teren liber C. Calarasilor - Viziru ideal const ...

Călărași, Brăila

580 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

1.300.000 €

Depozit Frig

Călărași, Brăila

Agenție

3 luni în urmă
8

50.000 €

Ultracentral >Maria Filotti Etaj 3 FOARTE SPATI ...

Călărași, Brăila

3 camere
91 mp
Etaj 3 / 4
1960
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

110.000 €

Vând ap. 3 cam. decomandat, central, suprafata ...

Călărași, Brăila

3 camere
74 mp
Etaj 6 / 7
1988
Agenție

4 luni în urmă
13

139.000 €

VEZI VIDEO! EXCLUSIVITATE! 4 cam, etaj 1, Espla ...

Călărași, Brăila

4 camere
108 mp
Etaj 1 / 7
1986
Agenție

5 luni în urmă
10

130.000 €

Faceti o Oferta! Hexagoane 3 camere 96 mp veder ...

Călărași, Brăila

3 camere
96 mp
Etaj 2 / 8
1990
Agenție

6 luni în urmă
6

59.000 €

Zona ULTRA Ap 2 cam 55mp confort 1 Decomandat ...

Călărași, Brăila

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
1986
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
29

755.000 €

Spatiu Comercial de Vanzare-502 mp-Braila-Comis ...

Călărași, Brăila

502 mp utili
6E
1980
Agenție

7 luni în urmă
16

125.000 €

DUPLEX, 3 camere, etaj de mijloc, Calarasilor - ...

Călărași, Brăila

3 camere
90 mp
Etaj 4 / 8
1985
Agenție

8 luni în urmă
11

69.000 €

Apartament 3 camere decomandat, Calea Calarasil ...

Călărași, Brăila

3 camere
67,5 mp
Etaj 7 / 7
1983
Agenție

8 luni în urmă
6

60.000 €

Vanzare 3 camere-Imobiliare MAXICONFORT

Călărași, Brăila

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 10
10E
Agenție

9 luni în urmă
7

63.000 €

Ap 3 camere confort 1, decomandat, Bariera - Ca ...

Călărași, Brăila

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

9 luni în urmă
4

38.900 €

De vânzare apartament 3 camere decomandat

Călărași, Brăila

3 camere
63 mp
Etaj 10
Agenție

9 luni în urmă
10

64.500 €
68.000 €

Vanzare apartament 3 camere - Imobiliare MAXICO ...

Călărași, Brăila

3 camere
70 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție

9 luni în urmă
7

126.000 €

VEZI VIDEO! Bloc Nou 2024 ULTRACENTRAL 2 camere ...

Călărași, Brăila

2 camere
76 mp
Etaj 2 / 3
2024
Agenție

Mai mult de un an
8

96.000 €

Parte 3 cam ULTRACENTRAL Calarasi conf 1 decoma ...

Călărași, Brăila

3 camere
63 mp
Parter / 4
1986
Agenție

Mai mult de un an
12

60.000 €

Frumos RENOVAT Ultracentral 2 cam 50mp conf 1 ...

Călărași, Brăila

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

Mai mult de un an
20

110.000 €

Foarte Spatios! 4 camere Confort 1 decomandat, ...

Călărași, Brăila

4 camere
91 mp
Etaj 4 / 6
1985
Agenție

Mai mult de un an
9

49.000 €

Apartament 2 camere Calarasilor, mobilat utilat

Călărași, Brăila

2 camere
47 mp
Etaj 4
1968
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 49,000 € și 50.000 €
Agenție

Mai mult de un an
10

86.500 €

Apartament 3 camere zona Calarasilor, Bloc Nou, ...

Călărași, Brăila

3 camere
64 mp
Etaj 2
2015
Agenție

Mai mult de un an
8

72.500 €

74 mp 3 cam Calarasi conf 1 Decomandat 2 balco ...

Călărași, Brăila

3 camere
74 mp
Etaj 4 / 4
1977
Agenție

Mai mult de un an
9

650.000 €
789.000 €
399.75 € / mp

Teren + spatii comerciale langa Tribunal

Călărași, Brăila

1.626 mp teren
Construcții