Case
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

22.000 €

Casa batraneasca + 1700mp teren Comuna Varfu Ca ...

Vârfu Câmpului

2 camere
60 mp
1.700 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

48.000 €

Casa de vanzare + 5400 mp teren intravilan

Vârfu Câmpului

4 camere
Agenție

4 luni în urmă
7

40.000 €

casa si padure de vanzare

Vârfu Câmpului

2 camere
70 mp
70 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
20

132.000 €

Casa A-Frame 180mp Varfu Campului Botosani Suce ...

Vârfu Câmpului

3 camere
180 mp
1.900 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 132,000 € și 137.500 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

37.000 €

Proprietate cu poten?ial investi?ional casa + t ...

Șerbănești

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

71.000 €

vind casa Serbanesti Suceava

Șerbănești

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

73.000 €
72.000 €

vind casa

Șerbănești

La ~5km distanță

110 mp
1.700 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
16

60.000 €

Casa Orheienilor!

Zvoriștea

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

310.000 €

Casa cu TEREN 7.3 HECTARE Suceava

Zvoriștea

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Com Zvoristea / Suceava - 3500 ...

Zvoriștea

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
11

11.770 €
6.54 € / mp

Teren Poiana Zvoristea cota parte 1/2, ID: R285 ...

Zvoriștea

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

49.900 €

Vand casa + teren

Zvoriștea

La ~5km distanță

3 camere
Agenție

Mai mult de un an
7

30.000 €

Casa batraneasca, 40 mp si teren intravilan de ...

Zvoriștea

La ~5km distanță

2 camere
2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

58.000 €
13.18 € / mp

Teren intravilan, 4400 mp, zona centrala Zvoris ...

Zvoriștea

La ~5km distanță

4.400 mp
4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

33.000 €
16.50 € / mp

Teren Intravilan 20 Ari Zvoristea (Stanca), Suc ...

Stânca

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10.000 €
6.49 € / mp

Teren intravilan 1540mp ,com.Vaculesti ,sat Sau ...

Saucenița

La ~5km distanță

1.540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €

Casa batraneasca + teren cu iaz

Saucenița

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.500 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

20.000 €

Casa de vinzare

Mitoc

La ~5km distanță

3 camere
1.000 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

9.600 €
0.80 € / mp

Vand teren arabil Mitoc com Mitoc jud Botosan ...

Mitoc

La ~5km distanță

12.000 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Azi
7

33.000 €

Casa + 2.700 mp teren in Leorda - La strada pri ...

Mitoc

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
2.707 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

22.000 €

Vand casa 22 000 euro .

Mitoc

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
3.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
9

38.000 €

Casa de vanzare

Bohoghina

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

9.000 €
1.41 € / mp

Teren 6400mp extravilan Braesti / Sat Poiana

Poiana (Brăești)

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

30.000 €

Casa de vanzare in Recia Verbia , Dorohoi dimac ...

Văculești

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
6 € / mp

Teren 7200mp extravilan VACULESTI

Văculești

La ~10km distanță

7.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.600 €
1 € / mp

Teren extravilan 1.86 ha VACULESTI

Văculești

La ~10km distanță

18.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

44.000 €
7.33 € / mp

Teren intravilan - 6000 mp - Vaculesti

Văculești

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

35.000 €

Vand casa, anexe si gradina in satul Dolina sau ...

Dolina

La ~10km distanță

2 camere
99 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

34.899 €

Casa caramida 55mp, 2 camere, teren 810 mp

Leorda

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
810 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

27.000 €

Casa in rate.

Leorda

La ~10km distanță

30 mp
514 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 27,000 € și 30.000 €