Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

5 luni în urmă
1

7.339 €
4.53 € / mp

De vanzare CASA + TEREN 1621 mp, loc. Mihalasen ...

Mihălășeni

1.621 mp
1.621 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

18.591 €
9.32 € / mp

De vanzare CASA + TEREN 1995 mp, loc. Mihalasen ...

Mihălășeni

1.995 mp
1.995 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren extravilan in localitatea Nastase Botosan ...

Mihălășeni

54.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

23.000 €

Teren intravilan si extravilan

Zahoreni

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

2.500.000 €
5 € / mp

Vand 500.000 mp teren extravilan compact in jud ...

Dângeni

La ~10km distanță

500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

46.500.000 €
1,000.00 € / mp

Terenuri agricole Dangeni Vlasinesti judetul Bo ...

Dângeni

La ~10km distanță

46.500 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
6

11.000 €

Vanzare spatiu comuna Ripiceni, Jud. Botosani

Ripiceni

La ~10km distanță

41 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

40.000 €

Apartament 2 camere, etaj 1 Parcul Tineretului

Lehnești

La ~10km distanță

2 camere
33 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

179.000 €

Apartament 4 camere LUX complet renovat mobilat ...

Lehnești

La ~10km distanță

4 camere
85 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

170.000 €

Casa la sol spatioasa, 4 camere zona Imparatul ...

Lehnești

La ~10km distanță

4 camere
158 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

210.000 €

Casa individuala in zona Cismea

Lehnești

La ~10km distanță

4 camere
315 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

115.000 €

Casa cu teren - zona rezidentiala langa Pompier ...

Lehnești

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

18.000 €

De vanzare

Manoleasa

La ~10km distanță

1.800 mp
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
10

19.140 €

Spatiu industrial, Manoleasa, Botosani

Manoleasa

La ~10km distanță

750 mp utili
1E
2007
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

18.106 €

Sectie amabalat produse agroalimentare

Manoleasa

La ~10km distanță

470 mp utili
1.500 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
14

31.900 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare

Stânca (Ștefănești)

La ~10km distanță

4 camere
142 mp
614 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10.000 €

Vand casa si teren intravilan la Barajul Stanca ...

Stânca (Ștefănești)

La ~10km distanță

80 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

13.000 €
6.60 € / mp

Loc de casa + Teren + Casa batraneasca

Guranda

La ~15km distanță

1.970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

13.000 €
6.60 € / mp

Loc de casa +teren + casa batraneasca

Durnești

La ~15km distanță

1.970 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

80.000 €
88.000 €

Vand casa in localitatea Trusesti, judet Botosa ...

Trușești

La ~15km distanță

4 camere
110 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

37.500 €

Teren intravilan 4000 mp, Trusesti la strada pr ...

Trușești

La ~15km distanță

f.s. 20 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

52.000 €
10 € / mp

Teren extravilan 5.200 mp - cu potential de tre ...

Trușești

La ~15km distanță

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

30.000 €
5.97 € / mp

Teren extravilan de vanzare faneata si arabil, ...

Trușești

La ~15km distanță

5.022 mp
5.022 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

74.000 €

Casă de vânzare renovată complet interiorul ext ...

Trușești

La ~15km distanță

3 camere
88 mp
1.000 mp teren
Duplex
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

33.000 €

Vand casa !!

Trușești

La ~15km distanță

3 camere
65 mp
Agenție

2 luni în urmă
14

31.900 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare

Ștefănești

La ~15km distanță

4 camere
142 mp
614 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10.500 €

Vand sau schimb cu teren , apartament 3 camere ...

Ștefănești

La ~15km distanță

3 camere
47 mp
Etaj 4 / 4
1977
Agenție

1 săptămână în urmă
1

0 €

terenuri de vanzare Stanca - Stefanesti - Botos ...

Ștefănești

La ~15km distanță

11.853 mp
11.853 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

35.000 €

Teren de vanzare

Ștefănești

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

60.000 €

Vand casa ,sat Bozieni,judet Botosani!

Bozieni

La ~15km distanță

3 camere
72 mp