Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

730.000 €

Bijuterie Turistică în Pasul Tihuța: Pensiune E ...

Piatra Fântânele

18 camere
1.279 mp utili
2012

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

59.000 €
52.68 € / mp

Teren Colibita, 1120 mp

Colibița

La ~10km distanță

1.120 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

212.000 €
17.39 € / mp

Oportunitate de investiție! Teren intravilan, C ...

Colibița

La ~10km distanță

12.192 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
18

313.000 €

Cabana turistica complet utilata Colibi?a

Colibița

La ~10km distanță

12 camere
470 mp
530 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

350.000 €
17.50 € / mp

teren Colibita - 2 hectare - acces direct din d ...

Colibița

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

120.000 €
120 € / mp

Teren de Vanzare Colibita iesire lac

Colibița

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

185.000 €

Pensiune Cabana 280mp-teren 1169 mp-foisor-200 ...

Colibița

La ~10km distanță

8 camere
220 mp
1.169 mp teren
2022
Agenție

Mai mult de un an
5

27.000 €
25.12 € / mp

Teren 10,75 ari, intravilan Colibita, cu utilit ...

Colibița

La ~10km distanță

1.075 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
8

695.000 €
41.02 € / mp

Teren Intravilan de 1.7 Hectare in Colibita

Colibița

La ~10km distanță

16.945 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

119.400 €
99 € / mp

Teren de vanzare 12 ari - COLIBITA

Colibița

La ~10km distanță

1.206 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

119.400 €
99 € / mp

Teren de vanzare 12 ari - COLIBITA

Colibița

La ~10km distanță

1.206 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

180.000 €

Cabana Lac Colibita

Colibița

La ~10km distanță

4 camere
130 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

98.000 €

PF vand 3 case de vacanta Cabana Barlogul Colib ...

Colibița

La ~10km distanță

5 camere
325 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
20

360.000 €

Pensiune de vanzare in Colibita

Colibița

La ~10km distanță

4 camere
465 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

387.000 €

Pensiune/ cabana de vanzare Statiunea Colibita, ...

Colibița

La ~10km distanță

4 camere
490 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

21.450 €
38.93 € / mp

Teren 551 mp - ideal Cabana turistica- utilitat ...

Colibița

La ~10km distanță

551 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,450 € și 25.000 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

3.900 €
5.20 € / mp

Teren 750 mp - ideal Cabana - utilitati-panoram ...

Colibița

La ~10km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
19

1.300.000 €

Complex Turistic de Vânzare în Colibița – Cazar ...

Colibița

La ~10km distanță

17 camere
715 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
19

329.000 €

Cabana cu accesc la lac, 1400mp teren Colibita

Colibița

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

6 luni în urmă
14

175.000 €

CABANA/PENSIUNE LA 25 MINUTE DE COLIBITA! PLATA ...

Colibița

La ~10km distanță

7 camere
300 mp
3.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

212.000 €
17.39 € / mp

Oportunitate de investi?ie! Teren intravilan, C ...

Colibița

La ~10km distanță

12.192 mp teren
f.s. 258 m
Agenție

2 luni în urmă

350.000 €

Teren Colibita - 2 hectare - acces direct din d ...

Colibița

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

76.000 €

Teren de 10 ari, zona Colibita langa lac

Colibița

La ~10km distanță

f.s. 25 m
Agenție

7 luni în urmă
20

570.000 €

Pensiunea Freya e De Vanzare! 10 camere, 21ari ...

Colibița

La ~10km distanță

390 mp utili
2.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

29.000 €

Teren intravilan 5 ari, Colibita, zona deosebit ...

Colibița

La ~10km distanță

Agenție

3 luni în urmă
6

190.850 €
46.00 € / mp

TEREN DE VANZARE COLIBITA _4600 EUR AR

Colibița

La ~10km distanță

4.149 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

230.000 €

Cabana la Lac Colibita 8 camere, terase si 1650 ...

Colibița

La ~10km distanță

8 camere
300 mp
1.650 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
20

175.000 €

Cabana A Frame 115mp utili, Teren 3450mp, Coada ...

Colibița

La ~10km distanță

81 mp
3.450 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

5.250 €

Teren intravilan 5 ARI -17.85 ARI, de vanzare - ...

Colibița

La ~10km distanță

Agenție

6 luni în urmă
1

128.000 €
128 € / mp

Proprietate rara la Colibita – 1000 mp pe malul ...

Colibița

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții