Case Terenuri
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
5

59.500 €
17.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Josenii Bârgăului

3.400 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
1

4.679 €
1.95 € / mp

Teren extravilan

Josenii Bârgăului

2.395 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

75.000 €
6.22 € / mp

Teren extravilan 1,20 ha

Josenii Bârgăului

12.050 mp
12.050 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

14.900 €
5.96 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 25 ari, zona Rusul ...

Josenii Bârgăului

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

58.500 €

Casa 4 camere 106 mp-terasa 42 mp-teren 500 mp- ...

Josenii Bârgăului

4 camere
106 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
10.92 € / mp

Teren intravilan Rusu Bargaului

Josenii Bârgăului

4.122 mp
4.122 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

75.000 €
6.22 € / mp

Teren extravilan, 1.20 ha, Mijlocenii Bargaului

Josenii Bârgăului

12.050 mp
12.050 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

64.400 €

Casa de Vanzare - Rusu Bargaului

Josenii Bârgăului

2 camere
55 mp
408 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

179.900 €

Casa individuala de vanzare la 15 km de Bistrit ...

Josenii Bârgăului

5 camere
360 mp
7.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

82.000 €

Casa Josenii Bargaului

Josenii Bârgăului

3 camere
210 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

80.000 €

Vand casa P+M

Josenii Bârgăului

5 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

119.000 €

Proprietar vand casa cu etaj in Josenii Bargaul ...

Josenii Bârgăului

6 camere
266 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.300 €
0.52 € / mp

Teren intravilan Mijlocenii Bargaului

Mijlocenii Bârgăului

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
1

0 €

Vand teren intravilan Mijlocenii Bargaului

Mijlocenii Bârgăului

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

68.000 €
75.000 €
5.64 € / mp

Teren extravilan 1,20 ha

Mijlocenii Bârgăului

La ~5km distanță

12.050 mp teren
Agricol
Extravilan

Agenție

Mai mult de un an
10

85.000 €

Cabana/ Casa Vacanta-4 camere-gradina 1800 mp- ...

Mijlocenii Bârgăului

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
1.800 mp teren
1996
Agenție

Mai mult de un an
18

1.250.000 €

Spatiu Comerical Restaurant 15 camere, 1050mp, ...

Susenii Bârgăului

La ~5km distanță

15 camere
1.050 mp
5.000 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

13.450 €

Casă individuală în Susenii Bârgăului

Susenii Bârgăului

La ~5km distanță

73 mp
803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

85.000 €

Casa de vanzare - Susenii Bargaului - partial f ...

Susenii Bârgăului

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

164.999 €

Casa de vanzare 200 m2 complect mobilata

Susenii Bârgăului

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

10 luni în urmă
15

100.000 €

Pensiune cu Potential in Stramba + 32 ari teren

Strâmba

La ~5km distanță

420 mp utili
3.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

179.900 €

Casa individuala de vanzare la 15 km de Bistrit ...

Rusu Bârgăului

La ~5km distanță

4 camere
360 mp
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
5

59.500 €
17.50 € / mp

Teren de vanzare

Rusu Bârgăului

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

38.000 €
11.74 € / mp

Teren Intravilan, 3237 mp, zona Rusu Bargaului

Rusu Bârgăului

La ~5km distanță

3.237 mp
3.237 mp teren
f.s. 2 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

64.400 €

Vind Casa de Vacan?a in Rusu Bargaului la 11km ...

Rusu Bârgăului

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Individuală
Agenție

2 luni în urmă
12

64.500 €

Casa de vacanta Russu Bargaului

Rusu Bârgăului

La ~5km distanță

1 camere
65 mp
500 mp teren
1E
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

14.125 €
2.83 € / mp

teren intravilan 5000 mp Prundu Bargaului, jud. ...

Prundu Bârgăului

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
18

160.000 €

Casa de vanzare , Prundu Bargaului

Prundu Bârgăului

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
3.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

54.000 €

Casa de vanzare, 67mp, construc?ie din caramida ...

Prundu Bârgăului

La ~5km distanță

2 camere
67 mp
210 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

34.500 €
25.02 € / mp

Teren 1379mp,INTRAVILAN,zona PRUNDU BARGAULUI

Prundu Bârgăului

La ~5km distanță

1.379 mp
1.379 mp teren