Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp-ideal casa-Ghinda

Ghinda

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

3.500 €
1.75 € / mp

Teren intravilan 1997 mp-Parcelabil-ideal casa- ...

Ghinda

1.997 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

20.514 €
3.83 € / mp

Teren fanat 5.356 mp situat in Ghinda, jud Bist ...

Ghinda

5.356 mp teren
Fâneață
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
12

45.000 €

Garsoniera | Parter | Strada Ghinzii

Ghinda

1 camere
33 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

6.500 €
144.44 € / mp

Teren Intravilan la Intrare in Ghinda - 3 parce ...

Ghinda

45 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

38.000 €
15.20 € / mp

Teren extravilan de vanzare 25 ari, panorama su ...

Jelna

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.915 €
2.92 € / mp

Teren de vanzare Bistrita, intrare in Jelna

Jelna

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

59.000 €

Proprietar Schimb sau vand casa in Bistrita

Jelna

La ~5km distanță

2 camere
50 mp

Agenție

6 luni în urmă
6

475.000 €
19 € / mp

Teren Bistrita Valea Jelnei 19 eur mp

Jelna

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

57.000 €
29.72 € / mp

Teren intravilan de vanzare Jelna, jud. B-N

Jelna

La ~5km distanță

1.918 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

145.000 €

Casa semifinisata de vanzare - Jelna

Jelna

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
Agenție

4 luni în urmă
4

45.900 €
46.36 € / mp

Teren extravilan Dealul Jelnei

Jelna

La ~5km distanță

990 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

4 luni în urmă
5

41.400 €
25.88 € / mp

Teren extravilan pentru constructii casa, 16 ar ...

Jelna

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 29 m
Agenție

6 luni în urmă
11

179.900 €

Casa 5 camere,2 nivele,150 mp,1500 mp de teren, ...

Jelna

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
1.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

129.900 €

Casa 111 mp,pe 2 nivele cu 4 camere,570 mp tere ...

Jelna

La ~5km distanță

4 camere
111 mp
570 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

40.000 €
78.900 €
10.14 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Jelna

La ~5km distanță

3.946 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

36.000 €
40 € / mp

Teren, 900m.p., Dealul Jelnei - Bistrita-Jelna

Jelna

La ~5km distanță

900 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

25.431 €
12.29 € / mp

De vanzare teren - 2.069 mp - situat in Sat Jel ...

Jelna

La ~5km distanță

2.069 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

72.000 €
30 € / mp

Teren intravilan, 24 arii, iesire la doua drumu ...

Jelna

La ~5km distanță

2.400 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

23.000 €
15.08 € / mp

Teren intravilan Dealul Jelnei, 1525 mp

Jelna

La ~5km distanță

1.525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

115.000 €

Casa in Valea Jelnei , 295 mp

Jelna

La ~5km distanță

4 camere
314 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

25.000 €

Teren Intravilan Dumitrita

Jelna

La ~5km distanță

f.s. 18 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

77.500 €
31 € / mp

Teren zona Jelna

Jelna

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
5

1.200 €
0.22 € / mp

Teren 5500 mp-oportunitate investitie-pretabil ...

Jelna

La ~5km distanță

5.500 mp teren
f.s. 37 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

59.500 €

Casa Traditionala, finisata si izolata La 15 mi ...

Jelna

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

2.100 €
0.04 € / mp

Vind 5 hectare compacte in sesul jelnei, Bistri ...

Jelna

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

1.850 €
0.08 € / mp

Teren 23700 mp (2,37 ha)-ideal investitie,caban ...

Jelna

La ~5km distanță

23.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

58.000 €

Casa Renovata 2 camere 50 mp-teren 400 mp-magaz ...

Jelna

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
400 mp teren
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

170.000 €

Ocazie casa mare de 300 mp - complet mobilata s ...

Orheiu Bistriței

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

270.000 €

Casa individuala de vanzare, 5 camere, 214 mp, ...

Orheiu Bistriței

La ~5km distanță

4 camere
214 mp