Apartamente Case
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

78.800 €

Apartament de vanzare

Buduș

3 camere
68 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

65.000 €

Vand/schimb teren intravilan,casa inclusa, Budu ...

Buduș

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

295 €

inchiriez apartament

Buduș

2 camere
37 mp
Parter
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

35.000 €
22.21 € / mp

Teren extravilan de vanzare Budacu de Jos, 1560 ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

1.576 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

11 luni în urmă
3

17.900 €

Spatiu comercial,35mp,zona centrala, Budacul de ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

34 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

65.000 €
7.94 € / mp

Teren extravilan, drumul principal, utilitat, B ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

8.188 mp
8.188 mp teren

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

80.000 €
85.000 €

Casa de vanzare in Budacu de jos

Budacu de Jos

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
2.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

45.900 €
46.36 € / mp

Teren extravilan Dealul Jelnei

Budacu de Jos

La ~5km distanță

990 mp
990 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

11.050 €
15.79 € / mp

Teren intravilan 700 mp-ideal casa-Dealul Jelne ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

37.500 €
42.28 € / mp

Teren 887 mp cu utilitati - Zona Dealul Jelnei

Budacu de Jos

La ~5km distanță

887 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

57.000 €
29.72 € / mp

Teren intravilan de vanzare Jelna, jud. B-N

Budacu de Jos

La ~5km distanță

1.918 mp
1.918 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

38.000 €
15.20 € / mp

Teren extravilan de vanzare 25 ari, panorama su ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

59.500 €

Casa Traditionala, finisata si izolata La 15 mi ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
350 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

36.000 €
45.86 € / mp

Teren de 785 mp, zona Dealul Jelnei

Budacu de Jos

La ~5km distanță

785 mp
785 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

25.500 €
31.88 € / mp

Teren 8 arii, intravilan, zona Jelna

Budacu de Jos

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

41.400 €
25.88 € / mp

Teren extravilan pentru constructii casa, 16 ar ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

63.000 €
21.72 € / mp

Teren intravilan 29 ari, Jelna, acces la asfalt

Budacu de Jos

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

145.000 €

Casa semifinisata de vanzare - Jelna

Budacu de Jos

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

29.500 €
16.60 € / mp

Teren generos in Budus perfect pentru investiti ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

1.777 mp
1.777 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

78.900 €
19.99 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Budacu de Jos

La ~5km distanță

3.946 mp
3.946 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

115.000 €

Casa in Valea Jelnei , 295 mp

Budacu de Jos

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

80.000 €

Casa individuala la 6 km de Bistrita,2400mp.ter ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

4 camere
85 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

69.900 €

Casa de vanzare la 12 km de Bistrita | Teren 40 ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

140.000 €

Casa 165 mp+anexa amenajata 68 mp-teren 13 ari- ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

4 camere
165 mp
1.303 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

40.900 €
15.38 € / mp

Teren extravilan, 2660mp, Jelna

Budacu de Jos

La ~5km distanță

2.660 mp
2.660 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

29.900 €
4.27 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 70 ari, utilitati, ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

106.900 €

Casa cu 4 camere, 153 mp utili, teren 1000 mp e ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

77.900 €

Casa 3 camere,100mp,teren 824 mp,zona Budacul d ...

Budacu de Jos

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
824 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 77,900 € și 79.900 €
Agenție

1 săptămână în urmă
3

23.000 €
27.06 € / mp

Teren constructii , langa Crama Jelna

Budacu de Jos

La ~5km distanță

850 mp
850 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

29.250 €
1.95 € / mp

Teren de Vanzare

Budacu de Jos

La ~5km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren